bugün

ilk bölümünü komedi dizisi diye indirip belgeselimsi bir şey çıkması ile dumurlara sürükleyen; prince albert'ı öğreterek ekran karşısında garip garip sesler çıkartmama neden olan ingiliz programı.

teenager'ların nasıl manyaklıklar yaptıklarını görmek isteyenler için bire bir. yalnız 15-16 yaşındaki çocuklarda bile seksi doğallaştırarak işin bokunu çıkartmışlar. gerçek kişilerle yapılan konuşmalar var programda. ilk programdaki bazı konu(k)lar:

- 13 yaşında çocuk aldırmış 15 yaşında bir kızcağıza doğum kontrol yöntemi buldular.
- götünden korkan bir ibnenin götünü rahatlatıp işler hâle getirmesine yardım ettiler.
- prince albert ve bilumum erojen bölge "güzel"leştirme yöntemi.
- oraldan sonra sevgilisinin menisini yutamayan kadının sorununu aşmak için herife meyve yedirmek.

hayır, ben ki tv konusunda da cinsellik konusunda da rahat adamım "ananızın amı ama!" çektirdi. türkiye'de ne böyle şeyler olsun ne böyle programlar çekilsin. ben muhteşem yüzyıl tartışmalarına razıyım.

eksilendik a.q. yaaa: hangi dallama programı izledi de benim yazdığım şu kadar şeyi eksiledi? lan, sırf yazara bakıp eksi veriyorsunuz!
(bkz: ben gençleri nasıl zehirliyorlar diye izledim)