bugün

antalya da önce dedemana orta boylu daha sora bide konyaaltına xlarge ı açılmış mekan,pub.güvenli,pahalı,.kalabalık olan grubu dinleyiniz.bas çalan arkadaşın vokali çok başarılı.keyifli vakit geçirilen,dekoru güzel bar.
uzaktan baktığınızda ortaçağdan kalma bir şatonun iki şovalyeyle korunan bir betimlemesini görürsünüz. sanattan ve mimariden anlıyor veya anlıyormuş gibi yaparsanız o anda çeşitli methiyeler düzersiniz. içeri girdiğinizde sizin neyin beklediğini bilmiyormuş gibi yaparsanız kredi kartınız limiti yeterli değil sözüne o kadar çabuk alışırsınız.
gerçek ingiliz pub atmosferini yaşatabilen ender barlardandır. çalan gruplar harika. sahne performansı ve repertuar olarak çok şaşaalılar. robbie williams'a tek yumurta ikizi kadar benzeyen bir vokaliste sahip, kalabalık bir grup çıkıyor haftada üç gün. istanbul' da bile rastlanmayacak kalitede müzik yapıyorlar ve eğlendiriyorlar. ha cüzdanı orada bırakıyosunuz o ayrı.
solistinin adı aycan dağıstan' lı olan harika bir grubu servise sunan gerçek eğlencenin adresi.
gelen şarkıcı kim olursa olsun * * * biletlerin 25ytlye satıldığı dehşet pub.
küçüğün atmosferi daha sıcaktır daha keyiflidir, sound park, retro eğlendirir,her şey iyidir hoştur, mutlaka görülesi mekandır.
konyaaltın'da ki şubesinin (jolly joker pub xl)açılışında teoman ve duman'ı agırlayan mekan, dekorasyonu muhteşem pub...
içkiler pahalı biraz ama...
ayrıca amsterdam'da köşebaşında bulunan çok şık bir coffeshop...
http://www.thejollyjoker...._uimages/jollyjoker2a.jpg
antalya lara da bulunan hoş güzel mekan. zavallı antalya halkımın elinde başka bir alternatif olmadığından hapis olunan mekan aynı zamanda. çük boy birayı 8.5 tl ye içiyorsunuz, diğer kokteyller vs 17 tl. ayrıca tekilla şişeler 250 tl ile el yakmaktadır.

ne hikmetse kız arkadaşların fazla olduğu bir grupla gidildiğinde mısır hiç durmadan servis edilir, masaya ilgi sürekli devam eder ama yanınızda kız yoksa eğer içeriye bile alınmassınız. tek olayı parayla döner aslında. kapıdaki güvenlikten tutun, garsonuna kadar iyi bahşiş verdikten sonra hizmetin allahını verirler.

yinede kaliteli bulduğum, kısa sürede istanbul balans a da şube açan hoş mekan.
istanbul taksim' de bulunan berduş bir cafe,bar.