1. 1.
  Lost dizisinin 2. sezon 11. bolumunun adi.
  ... antistar
 2. 2.
  türkçeye av partisi olarak çevrilen 2007 yapımı film. filmde goran kostic, richard gere gibi oyuncular yer almakta. amerika, bosna-hersek ortak yapımı olan filmin yönetmenliğini Richard Shepard üstlenmiş.

  gelelim filme... film bosna'da geçmektedir. savaş, yıkım, güvensizlik... kısaca ortam tekin değildir. film, bu ortamda bir zamanların gözde, son zamanların gözden düşmüş muhabiri ve sonradan yıldızı parlayıp, terfi ettirilen kameramanının yanlarına aldıkları harvard mezunu olmakla övünen genç gazeteci adayı ile kötü adamı(!) yakalamak için başlattıkları ve sonuçlandıdıkları avı(!) konu edinmiş.

  biraz durağan olmakla beraber, büyük beklentiler içinde gitmezseniz genel olarak beğenilebilecek bir film.
  1 ... yasak merve
 3. 3.
  bir sahnesinde yüksek yüksek tepelere çalarak bütün salonun buna eşlik etmesini sağlamıştır. tempo tutan bile oldu yani o kadar. ayrıca finali hakikaten çok onurlu bir finaldi.
  3 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 4. 4.
  Politik mesajlar içeren ve gerçek olaylardan (Sırpların Bosna'daki katliamları ve tüm uluslararası kuruluşların bu olayları izlemesi ve Bosnalı kardeşlerimizin eli güçlendiği anda da yapılan sahte barış operasyonları) yola çıkan bir film. Lafı çok güzel gediğine koyuyor.

  Bu tür filmlerden ayrılan yanı, filmin anlatım üslubu genele bakarsak oldukça neşeli, kasvetli ve karanlık değil bu da seyir zevkini artırıyor. Çok beğendim, bazı olayları da bize hatırlattığı için kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
  1 ... paradigma
 5. 5.
  ayrıca karakterler bosna'da türk kahvesi ve yanında ikram edilen lokumu da afiyetle götürmektedir. o esnada çalan müzik de bizdendir. yanılmıyorsam yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar idi.
  1 ... paradigma
 6. 6.
  Richard Shepard'ın yönetip senaryosunu yazdığı 2007 yapımı dram ve macera türünde bir filmdir. kadrosuda sağlamdır. (bkz: richard gere) , (bkz: terrence howard) , (bkz: diane kruger), (bkz: james brolin)
  1 ... alone with everybody
 7. 7.
  --spoiler--
  banyoda geçen sahnede efes içilen filmdir efendim.
  --spoiler--

  ayrıca aynı anda ben de efes içiyordum, şahane oldu.*
  1 -1 ... caesaraug
 8. 8.
  konusu cia, nato ve birlesmis milletleri elestirmesidir. bosna savasi sadece fondur.
  --spoiler--
  gazeteci, onlari oruspu cocugunun* elinden kurtaran cia gorevlilerine "neden onu yakalamiyorsunuz" diye sorar. cevap alamaz. "3 gazeteci bu adami iki gunde buldu da koskoca cia neden bulamiyor. cevap: oyun baskalari tarafindan yaziliyor.
  --spoiler--
  1 ... kuantum
 9. 9.
  Linkin park ın ilk iki albümünden sonra yaptığı en iyi iş.
  ... green arrow
 10. 10.
  linkin park ın 17 haziran 2014 çıkışlı albümü.

  klipleri de merakla beklenmekte, ben habersizdim şimdi öğrendim maalesef. yeni şarkıları dinlicem bir an önce.

  http://tr.wikipedia.org/wiki/The_Hunting_Party_(albüm)
  ... ukraynali