1. 1.
    suzanne collins in yazdığı the hunger games serisinin 2. romanıdır
    ... lord of the kings
  2. 2.
    açlık oyunları serisinin 2. kitabı ve devam filmi.

vizyon tarihi 22 kasım 2013 olarak anons edilmiştir.
    ... orkestra adam
  3. 3.
    çekimleri başlamış.
    http://insidemovies.ew.co...-before-moving-to-hawaii/
    ... doktorlar asla bitmeyecek
  4. 4.
    çekimleri başlamış, hatta bir çok set fotoğrafının internete düşmüştür. oturup gün saydığım doğrudur * çünkü serideki favori kitabımdır.
    ... yenisteril
  5. 5.
    bu gece mtv movie awards da 2 dakikalık fragmanı çıkacak olan film. ayrıca son 1 haftada 5 veya 6 * adet fotoğrafı internete düşmüştür...
    1 ... yenisteril
  6. 6.
    2.fragmanı çıkmış olan film.

şu fragman bile ilk filmin tamamını siker atar gibi. güzelliğe bak allahım ya. hadi izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=EAzGXqJSDJ8+

he bi de bu jennifer lawrence niye bu kadar güzel hala anlamadım. olan var olmayan var arkadaş, lütfen.
    ... yenisteril
  7. 7.
    coldplay'in şarkı yazmakta olduğu film.
    ... judas gokhan
  8. 8.
    22 kasım da gösterime girecek olan açlık oyunları serisinin ikinci filmidir. merakla bekliyoruz. zira ikinci kitabın serinin en iyisi olduğunu düşünüyorum, bilhassa final sahneleriyle.
    1 ... hydrargyrum
  9. 9.
    22 kasım' da sinamalara gelecek filmdir. kitabını okuyan bir insan eminim ki çok güzel bir sinema filmi beklemektedir.
    3 -1 ... syndicate
  10. 10.
    bana göre, her zaman kitap filmden daha iyidir. çünkü kitabı okurken yönetmen sensin. katniss everdeen' ı aklında bir çok şekilde hayal edip ona göre okuyabiliyorsun. ama sinemada bu yok. tek bir hayal, tek bir görüntü... o da sana ait değil.

peeta mellark' ı sen istediğin şekilde canlandırıp, istediğin kişiye döndürebilirsin. filmde ise sadece bir kişi.

kitap kendi öz düşüncen, kendi hayallerin olduğu için güzeldir. filmlere de kötü diyemem tabi ama bana göre filmi kitabını asla geçemez.

sherlock holmes gibi... sherlock holmes akıllarda bambaşka biriyken, herkesin kendine ait sherlock holmes' u varken filmlerde sadece bir kişi.

galiba derdimi anlatabildim. filmi güzel olabilir, izlerim. fakat kitabı geçebileceğini düşünmüyorum.
    7 -2 ... barney sikkinson