bugün

herkesin birbirinin öldürmesi ve kuyu kazmasi üzerine kurulan the godfather filminin abartildigi gerçegidir. evet izledim. mideme kramplar gire gire, ne zaman bitecek diye saatleri hatta saniyeleri saya saya izledim. ona buna ates eden ve sürekli adam öldürmeden baska da bir sey göremedim. göremedim, yok cünkü. imdb de nasil üst siralara tirmandigi ise muamma. öyle bir film düsünün ki, içinde marlon brando olmasina ragmen kalitesiz. hele hele o soundtrack ini konusmak dahi istemiyorum. allah düsmanima bile godfather izletmesin. tiiffss.

edit: basit bir mafya filminden öteye geçmemesi gereken film.
tamam abartmıyorum. ama film mükemmel hafız.
yıllarca aile çok önemli ailemizi koruruz dediler. ama hepsi öldü. en büyük komedi olayı da bu.
ama bu filme abartılmış demekte ayrı aptallık olur.
efsane bir filme mukemmel demenin abartilmadigi gercegidir.
doğru tespit, abartmistir ama filmi yapanlar abartmıştır. hayır insan sonradan film cekecekleri düşünür ve çıtayı az aşşa kor.
hiç de öyle değildir.

http://galeri.uludagsozlu...ger%C3%A7e%C4%9Fi-556055/
Az abartılmış filmdir. Fazlasını hakeder. Defalarca izlenebilecek filmlerdendir. Hobbitler kabul etmez.
yazarın filmi anlamadığı gerçeğidir. bunlar bilim kurguda mantık arayan güruhtan.
(bkz: çok yanlış gelmişsin kardeş)
gavur işlerine hayran olanların kızacağı gerçek.
kişiden kişiye değişebilecek olaydır..zevktir tartışmak anlamsızdır o tarz filmleri beğenmiyosunuzdur ki bende beğenmem..ama sen yada ben beğenmedim diye de böyle kült bi filme kalitesiz denmez arkadaş saygı biraz..gerçi yüzüklerinin efendisinin tırt bi film olması diye başlık gördüm bu sözlükte ben yuh artık,bu gene onun kadar değil..
(bkz: Beğenmedim yarısında çıktım)

(bkz: Buyur daha iyisini sen çek)

(bkz: Bi siktirgit çay koy)
olmayan gerçektir. oha lan trollüğün bu kadarı.
doğrudur. yıllarca başımıza kakılmış, klasik film klasik film diye abartılmış. iki tane kısık sesli, smokinli, puro içen adam koymuşlar, beğendin ya da beğendin. yoksa sinemadan anlamıyorsun muamelesi yapılıyor. sikkolar.
eski olduğu için anlamlıdır. bir klasik olduğu için yoksa bu film şimdi çekilse,hakkında ki olumlu reklamlar bir anda kesilse bu kadar değer görmez.
buram buram klise kokan filmin abartilmasidir.

bu filme övgüler yagdiranlar kadir inanir in deli kadir rolü ile nedense dalga geçerler.

hep özenti bunlar.
Başlık hortlatanların yaptığı kadar büyük salaklık değildir.
güncel Önemli Başlıklar