bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  korsan cd'cilerde her ne kadar the fast and the furious'un son filmi olarak gösterilen the last ride'a nazaran tokyo'da geçen ve aksiyon sahnelerinin yürekleri hoplattığı ilginç film.
  ... kongo kenesi
 2. 2.
  zirvesi yapılacağını duyduğumu sandığım filmdir.. * olursa haber edilsindir... zira severizdir çok sinemayı... *
  ... don santino corleone
 3. 3.
  yaran bir diyaloğa sebep olan sıerf hızlı ve öfkeli olduğu için bile izlenebilecek filmdir tabi eğer bir araba tutkunuysanız.

  - aga hızlı ve tokyolu ya gittin mi ya?
  - hönk...!! *

  (bkz: hızlı ve tokyo lu)
  4 -1 ... dionysos nt
 4. 4.
  17 yaşındaki lise çocukların direksiyon çevirmesi ile alakalı, son derece berbat oyuncularla çekilmiş film. bizim bildiğimiz the fast and the furious serisi adı gibi hızlı ve öfkeli, testosterone yüklü bir filmdi.

  --spoiler--
  vin diesel filmin 10 saniyesinde göründü de biraz karizma kattı. off season 'da galiba, steroidsiz baya bulk göründü gözüme. yine de böyle rezalet bir yapımı desteklemesi gerekmiyordu.
  --spoiler--

  edit : gaijin filmde ilk telaffuz edildiğinde, shibumi 'nin esas oğlanı nicholai hel 'e japonya 'da gaijin denildiği çağrışım yaptı ve güldüm. shibumi 'de bir satır yazılıp geçiştirilen konu, burada filmin neredeyse bütünü, çok uzatmışlar..
  2 -2 ... roy mustang
 5. 5.
  soundtrack indeki dj shadow - mos def duetı olan six days ve japon rap grubu teriyaki boyzun tokyo drıft sarkılarını bulundurur. nıcesi vardır tabi ancak dıkkatımı ceken bunlar olmustur.
  ... painkiller
 6. 6.
  10 numara film.
  -1 ... spiritualized
 7. 7.
  yan yan bir film. yanın oğulları amca oğulları akrabaları ne var ne yok bu filmde. cogu insanın düz kullanamadıgı yollarda drift yapılır, kızın etrafında drift yapılır numarası alınır tuvalete bile driftle gidilir bu filmde. efsane soundtrackleri vardır.
  (bkz: mos def - six days)
  (bkz: tomorrow never comes until it s too late)
  1 ... blackjack
 8. 8.
  muzikleri guzel olan film.
  1 ... vurucu tim burton
 9. 9.
  filmin başlarında otoparkta yapılan drift yarışında, yakuza bozuntusu genç arkadaşın kat değiştirmeye yarayan tek arabalık sarmal dönüşte yaptığı drift, filmi yatarak izleyen bir bünyeyi "oha" diyerek oturma hatta amuda kalkma pozisyonuna geçirtebilir..
  3 -1 ... intensivecare
 10. 10.
  hızlı ve öfkeli ve daha hızlı ve daha öfkelinin yapımcılarından bu hit film serisinin yüksek oktanlı yeni bölümleriyle bir kere daha ekranlara geliyor.
  the fast and the furious:Tokyo Dirift/hızlı ve öfkeli:tokyo yarışı

  (bkz: hızlı ve öfkeli)
  ... delikiz