1. 210.
  çok keyifli olan oyun. oynaması hakikaten zevk veriyor.
  ... junoberto
 2. 211.
  bir de legendary edition almışsanız... yeme de yanında yat.
  ... karisik cerezdeki sari leblebi
 3. 212.
  sizin paralel evreniniz. bir süre sonra oradaki karakterinizi kendinizden daha çok benimsiyorsunuz.
  1 ... ecevit mavisi
 4. 213.
  bethesda çöpü. gelmiş geçmiş en overrated oyunlardan biri. combat sistemi g.tüm gibi. fizik motoru vasat ötesi. yapay zekanın aptalca davranışları ise sizi çileden çıkarabilir. gereksiz ve kötü bir zaman öldürgeci. oynamayın, oynatmayın.
  -13 ... yazardim bir zamanlar
 5. 214.
  Bethesdanin yaptigi saglam bi elder scrolls serisi.Her ne kadar eksiklikleri olsada(grafik hataları,benzer hareketler...) oyunu hikayesi atmosferi ve açık dünya olması oyunu merak etme duygusunu uyandırıyor. Farklı ve eğlenceli görevler oyunu araştırmaniza sebebiyet veriyor. Hergün çıkan yeni modlar ve Türkçe yama oyunu almanız icin ideal derim. Kısaca Skyrim bu türün en iyi örneklerinden.
  -1 ... nyxnyxnyx
 6. 215.
  'adamlar yapmış' diyerek 3 yıldır oynadığım oyun.

  bu tür derin ve güzel oyunlar kolay çıkmıyor. o yüzden bitmesin diye uğraşıyorsunuz. dile kolay, adamlar oyun için, kendi yarattıkları farazi evren için, tutmuş kitap şeklinde öyküler yazmışlar; binlerce sayfa... onları oyun içinde okuyun diye. herkes canlı oyunda, siz olsanız da olmasanız da, hayat bir şekilde devam ediyor. yolda giderken yaşadığınız bir olay, oyunun başka bir yerinde karşınıza bambaşka bir şekilde çıkıveriyor, hayretler içerisinde kalıyorsunuz. derin hikayesi, harika karakterleri, içerisinde insanı sıkmayan yüzlerce görev barındırması gibi nedenlerden ötürü, bu oyunu dolu dolu oynasanız bile, bir seneden evvel yüzde yüz bitirmeniz pek mümkün değil.

  alıyorsun call of duty oynuyorsun, 8 saatte bitiyor. aksiyon filmi gibi bir şey... bu ise ne bileyim, godfather üçlemesi tadında, kitap serisi gibi... uzun soluklu bir macera. sokakta çocuklarla kovalamaca oynarken bir anda ejderha üzerinize saldırabiliyor. veya yolda giderken infaz için elçiliğe götürülen bir mahkum görebiliyorsunuz.

  adamlar yapmış, tekrar diyorum. oynamadıysanız, çok şey kaçırmadınız, alın oynayın!
  3 ... bakmadangormeyen
 7. 216.
  1 saat önce oyunun kendisi steam'de 4, legendary edition ise 15 dolar iken, 1 saat sonra oyunun kendisi 10, legendary edition 24 dolar olmuştur. tam da alacaktım.
  ... matizkafalar
 8. 217.
  Saatlerimş günlerimi verdiğim mükemmel eski çağın fantastik oyunudur.
  ... cizo25
 9. 218.
  Yaklaşık 2.5 senede 578 saat oyun süresiyle kendimi aştığım belkide en fazla oynadığım oyundur.
  1 ... ucan fare
 10. 219.
  Oyunu yeni satın aldım. Beğendiğiniz, tavsiye ettiğiniz modları bilmek isterim
  ... telcontarin