1. 1.
    yeni bir netflix belgeseli.uzerinden 11 yil gecen bu olayi tekrar gundeme getirmis.

ben bu olayi o zamanlar hatirliyorum duydugumda benim icin en ilginc nokta suydu;

-kizin ailesi kizin kayboldugunun ortaya cikmasindan sonra kizi aramak yerine avrupayi dolasarak basin toplantilari yapip kizimizi goren bize bidlirsin diye dolasmalari idi... sanki dikkatleri baska yone cekmeye calisiyorlarmis gibi gelmisti bana...

simdi bu belgeseli izledim o ufak suphelerim tamamen degisti kesinlikle bu kizin basina ne geldiyse bas sorumlusu annesi ve babasidir.

belgesel anne babayi aklamaya calisir bir havada geciyor ama ozellikle anne nin degisen ifadeleri, tv kameralari karsisinda takindaklari tuhaf tutum, anne nin bir sey soylerken surekli babanin azinin icine bakip adamin hosuna gitmeyecek bir sey soylememeye calismasi ve supheli duruma geldikleri andan itibaren hic bir soruyu cevaplamamalari, yalan makinasi testine girmeyi reddetmeleri ve apar topar portekizden kacmalari suphlerimi guclendirdi.

iki secenek var;

ya bu aile masum ama dunyanin en gicil , okuz ve igrenc karaktere sahip iki insani olduklair iicn masumiyet bir turlu ustlerine oturmuyor ya da ikisi de orospu cocugu soguk kanli bir katil.
    ... wake up neo