1. 1.
  musluman din kardeslerimize kimyasal muhteviyati olan maddeleri sevdirmek amaciyla kurulmus ingiliz orgut.
  6 -3 ... abdulkadir gumus$u
 2. 2.
  dinleyeni hoplatan, sonra zıplatan akabinde de kimyasal alma ihtiyacı nuksettiren; günahkar biraderler.
  9 ... zall
 3. 3.
  gelecekte hiçbir müzik türünün saf kalamayacağına,bütün müzik türlerinin birbirinden etkileneceğine ve dolayısıyle tek bir ortak müzik dilinin var olacağına inanan gruplardan bir tanesidir.
  2 ... electronica
 4. 4.
  (bkz: dust brothers)
  ... laz pacino
 5. 5.
  eski parçaların birinden bas, birinden gitar, birinden klavye alan bunları birleştirip yeniden düzenleyen ve bu yüzden adı chemical brothers olan grup.
  2 ... koko
 6. 6.
  yeteneklerinin resmi geçidi: 'hey girl hey boy'
  ... piano-forte
 7. 7.
  hudutsuz,
  sonsuz ihtimalli müzik..
  1 ... piano-forte
 8. 8.
  tom rowlands ve ed simons adlı iki üniversite arkadaşı tarafından kurulmuş, amerikan müzik piyasasında ilk çıkışlarını "dust brothers" olarak gerçekleştirmiş, ingiliz elektronik müzik grubu. isimlerini "the chemical brothers" olarak değiştirdikten sonra, sırasıyla "exit planet dust (1995)", "dig your own hole (1997)", "surrender (1999)", "come with us (2002)" ve "singles 93-03 (2003)" isimli albümleri dinleyicilerinin zevklerine sunmuşlardır. grup dünya çapında en büyük çıkışlarını dig your own hole albümünde yer alan "block rockin' beats" isimli şarkılarıyla yapmışlardır. grubun akılda kalan diğer şarkıları, "hey boy hey girl", "chemical beats", "come with us" ve "galvanize" olarak sayılabilir. grubun "block rockin' beats" şarkısının klibi için; http://www.youtube.com/watch?v=l5wdU-vV_pU+
  1 ... sciende
 9. 9.
  müziğin metropolitan ve astral boyutlarında her daim heyecan patlaması yaşatan, elektronik aleminin kralı ünvanını sonuna kadar haketmesinin yanında, bu alemin avangartı da olan kimyasal kardeşler.
  1 ... mermer yedigim gunler oldu
 10. 10.
  insanı elektronik müziğe aşık eden ritim büyücüleri. insan iki dıp tıs yapıp harikalar yaratabilir mi yahu?
  dıptısları mükemmel kliplerle donatırlar, şahı şahbaz yaparlar.

  (bkz: do it again)
  3 ... mitheithel