bugün

carrie bradshaw'un yazar olmadan önceki yaşamını anlatan candace bushnell kitabı.
cnbc-e'de yayınlanmaya başlamış dizi. güzel görünüyor. sex and the city hayranı olarak tüm sezonları sömürdükten sonra nefes molası verebilirim sanırım bu diziyle.
gossip girl ve the O.C nin yapımcısı josh schwartz' ın yeni dizisiymiş. renkli bir yaşam tarzı diziyi sevenleri bekliyor.
(bkz: Carrie Günlükleri)
sex and the city serisindeki carrie bradshaw'ın gençliğini anlatan yeni başlamış olan dizi. tavsiye ederim.
yeni gossip girl. gossip girl derken, gossip girl'le pek alakası yok sanırım konunun, -2 bölümünü 10ar dakka falan izledim- ama dizi resmen "bir dizi çekelim, boşta kalan gossip girl ergenlerini kendimize çekip ordan yürüyelim" diye çekilmiş sanki. ayrıca bir evil rakibi falan varmı bilemem ama asıl fitne o carrie ben size söyleyeyim. o gül gibi babasını iplememezlikler, tam o pis ergen tavırları... öğk.
Ergen dizisi bile olsa bos zamanlarda izlenebilecek, izledikce saran bir dizi.
Sex and The City'nin olgun kadını Carrie Bradshaw'in 80'lerin başındaki lise dönemini anlatan dizi. gayet başarılı bir dizi olmuş tavsiye ederim.
dizinin 80li yıllarda geçtiğini biri söylemese anlamayacaktım. sadece arabalar külüstür o da birçok amerikan dizisinde görülen bir olay olduğu için önemsemedim. dekorun ve kıyafetlerin (hadi kıyafetler neyse) günümüze bu kadar yakın olması ciddi manada amerikanın 30 sene gerisinden gitmemiz mi? yoksa konsept danışmanlarının önemsemediği bir konu mu?
Sözde Sex and The City'den tanıdığımız Carrie'nin seks ve şehirden önceki hayatını anlatan dizidir. Eğlenceli ve * Sex and The City hayranları için heveslidir. Oysa ki; birçok yanlışı vardır. Mesela, Carrie'nin asıl hikayeye göre annesi ölmemiştir, babası terk etmiştir ve annesiyle büyümüştür. Bu dizide henüz Carrie bakire olsa da, gerçek hikayede Carrie ilk birlikteliğini spor salonundaki tenis masasında Seth adlı biriyle, ot içtikten sonra yaşar (ve sanırım 15 yaşında iken). Yine de izlenip eğlenilebilir bir dizidir. Özellikle de "vintage" örgüsüyle keyiflidir.
bir bölümüne denk gelip izlediğim,hoşuma giden dizi.hoşuma gitmesinin sebebi ise:
(bkz: austin butler)
Before there was sex, before there was the city, there was just me- Carrie, Carrie Bradshaw cümlesiyle baslayan dizidir.
müptelası olduğum dizidir. Bitsede senelerdir izlerim.