1. 1.
  bir bryan adams şarkısı.. aynı zamanda best of albümününde adı..
  ... shalamar
 2. 2.
  Sometimes words are hard to find
  I'm looking for that perfect line
  To let you know your always on my mind
  ya this is love - n' i've learned enough to know
  i'm never lettin' go
  no, no, no - won't let go

  When you want it - When you need it
  You'll always have the bets of me
  I can't help it - believe it
  You'll always get the best of me

  I may not always know whats right
  But I know I want you here tonight
  Ganno make this moment last for all your life
  Oh ya this is love - n' it really means so much
  I can tell from every touch
  no, no, no - can't get enough

  When You want it - When you need it
  You'll always have the best of me
  I can't help it - believe it
  You'll always get the best of me

  http://www.youtube.com/watch?v=7J_-Q3GH3T4+
  ... spectr
 3. 3.
  gece boyu acaba izlesem mi diye düşünüp sonra vazgeçtiğim film, bir film insanı bu kadar düşündürmemeli, gerçekten izlemeye itiyorsa sizi çeken bir şeyler vardır onda.

  kimine göre sikko bir romantik film, kimine göre m.hoffman'ın klasik filmlerinden yani sıradışı bir şey görmüyorsunuz, ama bu ikiside külliyen yalan, bu ülkede özellikle türkiyede ve diğer üçüncü dünya ülkelerinde yaşayıp, insan ilişkilerinde zorlanan herkesin başına gelebilecek olası bir olayı fantastik bir şekilde anlatmış adam, aslında kültür emperyalizmi tam olarak bu, sizin damarınıza öyle bir giriyor ki, siz sadece izleyerek para verdiğinizi sanıyorsunuz ama adam bize böyle bizim ihtiyacımız olanı pompalıyor.

  sinematografik açıdan türk sinemasıyla karşılaştırdığımızda kusursuza yakın, lakin bu tarz b sınıfı Hollywood filmlerinin bütçesi bile türk sinema tarihindeki en pahalı filmden yüksek bütçeye sahip.

  Oyunculuk açısından başrollerini yetişkinler olarak James Marsden ve Michelle Monaghan ın oynadığı filmde yetişkin rolleri acayip dikkat çeksede asıl bizi ilgilendiren konu, bu iki karakterin gençliğini oynayan oyuncuları kusursuz oyunları. şimdiden hollywood'da yerini alan 95li yıldız Liana Liberato gün geçtikçe kalitesini arttırıp performansını yükseltmekte. önümüzdeki bir kaç yıl içinde geleceğin Natalia portman, Angelina jolie'si olmaya aday oyuncu özellikle duygusal sahnelerde duygu aktarımında son izlediğim filmlerin bir çoğunda bulunan kadın karakterlerden daha başarılı, tabi bunda karşısındaki oyuncunun Luke Bracey olmasıda etkili bir faktör.

  son olarak söylemek istediğim öykünün yaratıcısı olan Nicholas sparks'ı tanımadan onun filmlerini izlemeden sakın ola film hakkında eleştiride bulunmayın, lakin bu adamın yazdığı kitapların neredeyse hepsi sinemaya uyarlanmıştır.
  4 ... nick burkhardt
 4. 4.
  Bryan Adams' ın 1999 yılında çıkan hit şarkılardan oluşan albümü. Adams'ın 1980 ile 1999 yılları arasındaki beğenilen şarkıları bu albümde toplandı. Albümle aynı adı taşıyan "The Best Of Me" şarkısı ise Adams'ın yeni bir şarkısıydı.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/The_Best_of_Me
  ... hasmet ibriktaroglu
 5. 5.
  2014 yapımı 118 dakikalık dram/romantik kategorili nicholas sparks uyarlaması film. 6.7 imdb puanına sahip, 26 milyon dolar bütçe ile çekilmiştir.

  Esas oğlan paul walker olarak düşünülse de, ölümü sonucu rol james marsden'e verilmiştir. Filmde james'e michelle monaghan eşlik ediyor. Onların gençliğini canlandıran fakat onlara gram benzemeyen oyuncular, luke bracey ve liana liberato ikilisidir. Yönetmeni oyuncu seçiminden dolayı tebrik ediyorum, anca bu kadar birbirinden alakasız seçim yapılabilirdi..

  Film dramın/klişenin/tesadüfün dibine vurmuş, acıklı türk filmleri kıvamında bir şey olmuştur. Sonu, aşk tesadüfleri sever'i andırıyor.
  Nicholas amcanın tüm filmleri ucuz romantizmden ibaret vasat hikayelerden oluşur, bir iki filmi belki bi tık öndedir, o da oyuncuların performansı sayesinde öne çıkmayı başarmıştır.

  --spoiler--
  filmi james marsden hatrına izlemiştim*
  Hikaye ilerledikçe boku çıkıyor, amanda'nın veledi kaza yapınca işkillenmiştim zaten. Bi de dawson'u tren yolunda görünce, dedim ahada gitti güzelim adam..
  --spoiler--

  izlenmese de olur filmlerden, hatta izlemeyin. Zira bu kadar dram fazla, ciğer solduran cinsten. yalnız görüntüler harika, o bahçe masaldan bir köşe gibi.. the best of me
  3 -1 ... dai suki desu
 6. 6.
  nicholas sparks denen boş beleş, ABD'nin koca kıçlı ağlak ev hanımlarına yönelik bayık arabesk romanlar yazan yazarın kitabından çekilen bir filmmiş, bence bu kadar entryi bile hak etmiyor.
  1 -2 ... asuregibisurat
 7. 7.
  Şu an izlediğim film. bu kadar dramın sadece yeşilçam filmlerinde olduğunu sanıyordum, ay resmen içim kurudu!
  2 ... dementorla opusen muggle