Ingiliz yonetmen Gary Sinyor'un, basrollerini Batman filimlerinden Robin karakteriyle tanidigimiz Chris O'Donnell ve Oscar odullu Renee Zellweger'in paylastigi 1999 yapimi romantik komedi tarzi filmi.
ülkemizde mymax isimli digiturk kanalında yayımlanan, bir adet amerikalı , zengin * bekar erkeğin 25 tane kızın arasından hayatının aşkını bulmasını amaçlayan şov programı.genelde kızların itina ile tek tek elden geçmesinden sonra en son kalan iki kız arasından seçim yapar bekarımız.ideal partnerini bulup çoluk çocuğa karışan da vardır bulamayıp oturup ağlayan da mevcuttur.
gelmiş geçmiş en geniş mezhepli insanları barındıran tv yarışması. lakin o tüm 25 kişi ile aynı anda flört, french, kan-ter-gözyaşı debdebesi arasında nasıl oluyor da seviye korunabiliyor anlamıyorum. kendini pazarlamaya çalışan genelde buffalo görünümlü buxom ablalar yakışıklı ve centilmen bekar abi ile evlenmek için yeterince kastıktan, mezhebi çeke çeke genişlettikten sonra; içlerinden hiçbir şey olmamış gibi adamla gayet mutlu mesut evlenip yuva kuran birini çıkarabiliyorlar. semra kaynana yok, tantana yok, biraz kemik sesi sadece.
rating olayını iyice abartmış sınır tanımayan yarışma programı.

--spoiler--
yarışmanın sonunda genç kızlardan birini seçecek olan ben isimli gencin dikkatini çekmek isteyen 28 yaşındaki güzel model, ben’i denizde çıplak yüzme davetinde bulundu.
--spoiler--

evet, yüzmüşler de;

http://videonuz.ensonhabe...denize-ciplak-girdiler-hd
Yakında acun bunun aynını türkiye'de yapmazsa benim de adım benisizdelirttiniz değil.