görsel
Ulan bende diyorum bu Fenerbahçeliler yine niye ağlıyor.
10 yıl olmuş şampiyon olmayalı hala ağlıyorlar.

Trabzon zaten batak men cezaları bile var

Beşiktaşın stadı hacz edilecek neredeyse.

Golotosoroyon noyo Bo kodor yoksok hahaha açlara bak ağlıyorlar.
Limit denilen olayı götünden anlayan geri beyin zekalılar şöyle pistten çıksın.

Limit bilader limit.
Yani sana 100 lira veriyorum hakkın bu ister 100 harca ister 99 lira ister 1 lira.

Sanki 400 milyon lirayı TFF kasasından gsye verdi.
Tamam limit 400 yani GS isterse 100 harcar bırakır.
Ne oldu aptallar sürüsü sizde 100 harcadınız bizde 100 harcadık..
tff 2020 2021 galatasaray harcama yapsın diğer kulüpler baksın sezonu.
Fenerbahçeye neden bu kadar yüksek limit verilmiş amk? Ali koç ta para var tabi.
Yav biz nasıl şampiyon olalım. Daha sezon başlamadan bunlar kimi şampiyon yapacaklarını ayarlıyor. Ali koç vur artık masaya yumruğunu göster şu yavuz yüzünü. Daha ne kadar hakkımız gasp edilecek.
aynı zamanda aramızdaki beyinsiz sayısını da ortaya koyması bakımından faydalı bir limitleme olduğu aşikardır.

baksanıza, trabzona iyi yönetiliyor diyen zeka yoksunları var aramızda, olum, evladım bir takım mali açıdan iyi yönetiliyor olsa avrupaya gitmeme cezası yer mi? siz herkesi bu ülkedekiler gibi beyinsiz mi zannediyorsunuz?
görsel
limitlerin belirlenmesinde kulüplerin transferdeki gelir-gider tablosu dikkate alınıyor.

Geçen senenin limitleri ve gelir gider dengesine ait bir tablo.
görsel
görsel
galatasaray kısmı ile yere yığmış limitlerdir. ulan 18 takımın içerisinde en çok borcu olanlarda ilk sırada gs yok muydu ? ikinci sırada da beşiktaş vardı. nasıl oluyor kim düzenliyor bunları. tersine mi gidiyor en çok borcu olana en çok limit veriliyor gibisinden. en az borcu olanlarda başakşehir ve trabzondu. harbiden tersine yapmışlar veya bu limitler bizim anladığımız gibi artı değil *
fenerbahçelileri yine çılgına çevirecek gelişme.

görsel
güncel Önemli Başlıklar