1. 1.
  evet sayın demirören ve yaverlerinin göreve geldiklerinden beri uyguladığı politikadır.

  şampiyon olduğumuz 2 senede bile aynı baskı ve politika tepemizdeydi. ilk şampiyonluğumuzda pereira gibi vasat bir hocanın yönettiği fb'yi son ana kadar yarışta tuttular ikinci yıl bşeiktaş hızlı koparacak diye başakşehir diye bir takım yaratıp onu kolladılar.

  bu sezonun başında şenol güneş'i ayartmaya çalışan yine demirören yönetimi. yine aynı yönetim "abdullah avcı'ya neden teklif götürmediniz" sorusuna ise "abdullah hoca takım çalıştırıyor kafası karışsın istemedik" şeklinde açıklama yaptılar yani şenol güneş'i ayarttıklarını kendi ağızlarıyla kabul ettiler, allah öyle söyletir işte.

  yine bu sene hakeme küfür eden caner erkin için talimat değiştirildi ve görüntüler baz alınarak caner erkin'e 6 maç ceza verdi. bu cezadan sonra volkan demirel hakeme 2 kez, fatih terim 1 kez, muslera 1 kez, emre beleözoğlu da rakibine 1 kez küfrederken kameralara yakalandı. sonuç: hiç biri pfdk'ya sevk bile edilmedi. caner erkin'e ceza vermek için talimat değiştirenler diğerlerini görmezden geliyor.

  ve şimdi de quaresma. josef de souza denen ahlaksız önce q7'nin aşil tendonuna basıyor, sonra dirsek atıyor ve en sonunda q7 yüzünü itince sanki tokat yemiş gibi kendisini yere atıyor. daha sonra ekici, pepe'yi itiyor düşürüyor ve q7 de ekici'yi itiyor. buradan sadece beşiktaşlı oyunculara kırmızı kart ve artı q7'ye 5 maç ceza çıkıyor.

  işte yıldırım demirören, hüsnü güreli ve mete düren gibi güya beşiktaş'lı olan tff yöneticileri beşiktaş'a bunu yapıyor.

  çünkü fikret orman'ın kıskanıyorlar ve buna rağmen takım başarılı olunca iyice kuduruyorlar topla tüfekle saldırıyorlar. tabi bundan galatasaray'lı ve fenerbahçe'li yöneticiler de istifade etmeye çalışıyor.

  düşünün beşiktaş avrupa'da bile başarılı olmasın diye beşiktaş'ın fisktürünü sıkıştırıyor bu ekip.

  beşiktaş'a bunları yapanlar işallah ağır hastalıklar geçirir ve büyük acılar çekerler. işallah. amin.
  7 -7 ... istebuarimaya
 2. 2.
  sadece bu yıl yaptıkları.

  6 Maç Caner Erkin
  5 Maç Quaresma
  2 Maç Babel
  1 Maç Saha Kapama
  6 Kez E-Bilet Bloke Cezası
  1 Maç Şenol Güneş
  1 Maç Şeref Çiçek
  45 Gün Fikret Orman
  45 Gün Ahmet Nur Çebi
  915 Bin Lira Para Cezası.

  haksız ceza veriyorlar, itiraz edince de hak mahrumiyeti veriyorlar. beşiktaş'a bunları yapanların üzerine allah-u teala lanet ve bela yağdırsın.
  6 -1 ... rauf
 3. 3.
  beşiktaş büyük lokmadır, herkes sindiremez.
  4 -1 ... ortadireksaban
 4. 4.
  hepsini üst üste koyup şampiyon beşiktaş yazacağımız günlere az kaldı.

  onlar karıştırdıkça biz ayırt etmeden köküne kadar koyuyoruz.
  4 -1 ... burdaherseyvarmi
 5. 5.
  Buyurun Aynı Maddeden sevk edilen Volkan babacan 1 maç ceza almıştı. çıkın konuşun var gücümüzle Beşiktaş şampiyon olmasın diye uğraşıyoruz.

  tff nin beşiktaş ı karıştırma sindirme politikası
  2 ... forza besiktas
 6. 6.
  kendimi bildim bileli vardır. lan bu ülkede beşiktaş'ın elinden göstere göstere şampiyonluklar alındı be. maçı satan, parayı alan itiraf etti de ne oldu? hiç!

  asıl yapılması gereken futbolcuların bu konuda bilinçlendirilmesidir. ben kulübe defalarca mail attım lakin ciddiye alınmıyor. canları sağolsun. tabi q7 umutsuz vaka orası ayrı.
  1 ... power supply
 7. 7.
  ciciş kardeşlerin de hoşuna gidiyor. arada bir sanki 18 yaşında doğmuş gerizekalı gibi "omo fodorosyon boşoktoşlo" falan diye geveliyorlar. ulan aptal, adam beşiktaş'ı batırıp gitti iyi olmasını istemiyor ve elinden geleni de ardına koymuyor.
  1 ... barilla