1. 1.
  iyi olmuş uygulamadır. Türk futbolu gelişmesi yabancı ile değil Türk ile olur. Fenerbahçeliyim bilmeyen yok sanırım. Galatasaray UEFA kupasını alırken kaç yabancısı vardı? Hagi popescu taffarel popelescu muydu bu Rumen abi daha vardı başka? Aklıma gelmiyor. Ümit davala Bülent korkmaz Fatih Akyel Suat Emre belözoğlu Okan buruk Hakan şükür tugay kerimoğlu Arif erdem ve aklıma gelmeyenler. Lütfen az mantıklı olalım.
  2 -5 ... oytunkaran
 2. 2.
  Turkcell'e geçtiğini gösterir.
  3 -1 ... fistingci sahap
 3. 3.
  saçmalıktır.

  iyi türk futbolcu çıktı da takımlar mı oynatmadı? gökhan gönül ve bu sezon ki performansı ile caner erkin'i kesebilecek yabancı var mı? ya da volkan demirel'in yerine hangi yabancıyı alacaksınız. galatasaray selçuk'un yerine semih'in yerine kimi alacak? bjk olcay şahan'ın yerine ya da tolga'nın yerine hangi yabancıyı alacak? trabzonspor onur'un ya da olcan'ın yerine hangi yabancıyı alacak? bu sistem yerli oyuncuya gereksiz değer sağlıyor.
  -1 ... murattemur
 4. 4.
  5 + 3x + f(y) + if(x>4).
  ... nutellali balik ekmek
 5. 5.
  tam da fikretin istediği oldu 5+3 hiç şaşırmadım. çoğunluğun isteğini reddedip azınlığın kararını uygulamak orada lobicilik yapıldığının alenen göstergesidir. açıkça diyolarki daha doğrusu demirören piçi diyorki galatasaray da beşiktaş gibi köy takımı olsun. fenerin akıbeti zaten belli değil uefadan şamarı yiyebilir. bu şartlar altında gs arayı açmasın veya sırf ibnelik olsun diye böyle çağ dışı bi karar aldılar.
  1 -4 ... folklorik
 6. 6.
  iyi en azından tribün olayını kaldırmışlar. Yine saçma bir kural tabi ki.
  ... timo
 7. 7.
  şikecilerin avrupa cezası biter bitmez bir anlamı kalmayacak olan olay.
  ... by myself but not alone
 8. 8.
  tüpçünün yaptım oldularından biri.
  ... ne icem mahmood mu icem
 9. 9.
  türk futboluna bugüne kadar yabancı sınırının ne faydası oldu ki bugünden sonra olsun diye sorduran açıklama. uygulamayı savunanlar bizi bi aydınlatsınlar da öğrenelim biz de. ya da şampiyonlar ligini kazanan takımlara bakalım ne kadar yabancı oynatmışlar, ya da dünya kupasını kazanan ülkelerdeki yabancı sınırına bakalım. biz mi anlamıyoruz yoksa siz mi aşırı derecede gerizekalısınız görelim.
  ... by myself but not alone
 10. 10.
  yarar'dan çok zararı olan durum.
  1 ... aynen john waynen