bugün

istifa etmişken kabul etmeyip iki gün sonra kovan geri zekalı federasyona müstehak gitsinler kebapçıdan tahsil etsinler kebap olarak senelerce bedava kebap ziyafeti çekerler.
Zerre faydası olmadan aldığı bi ton paraya rağmen bir de tazminat peşinde koşmuş. hala bu derece körü körüne bu karakteri savunmanız inanılmaz üzücü. zerre hakkım varsa haram olsun.
asgari ucretliler aglamaya baslayabilir diyen adam sanki gemicik sahibi. *
tff'nin fatih terim'e:

- milli takımı itibarsızlaştırdığı için.

- dünkü çocuklarla prim kavgası yaptığı için.

- ülkenin kaynaklarını boşa harcadığı için.

ödediği fahiş tazminat.

yıldırım demirören'in kötü bir yönetici olması fatih terim'i haklı kılmıyor. insan biraz erdem gösterir, özürlenir.
görsel
adama yakışıyor bu tip çirkin hareketler.

fakat emin olun o parayı bir yere bağışlayıp şovunu yapacak. bunların ciğerini biliyoruz.
ben bu konuda terim'e hiç suç bulmuyorum. bana da havadan 9 trilyon para verseler ben de alırım yani.

burada istifa eden bir adamın istifasını kabul etmeyerek kovup 9 trilyon tazminat almasını sağlayarak federasyonu zarara uğratan yıldırım demirören'e soruşturma açılması gerekiyor.

adam bildiğin 9 trilyonu babasının parasıymış gibi haksız bir sekılde çarçur etti.
ne kadarını tff nin bütçesinden,

ne kadarını hazineden

ödeyecekler açıklasınlar.

gerisi hikaye ; bir adamı işten atarsan

tazminatını da ödersin ve o adam da

gelir söke söke alır. gerisi kendi palavralarınız.
alsında borcu felan vardır belki onları kapatır.
hulki cevizoğlu, her kim cumhur başkan adayı bu herife (tanımlama benim) bu parayı vermez ya da geri alırsa oyum ona demiş. aynen tekrarlıyorum.

yalnız yapmaz da erdoğan bunu yaparsa az düşünürüm. o hariç diyorum.
Normal şartlar altında olsa bir galatasaraylı olmama rağmen aldığı para yüzünden yerden yere vuruyor olurdum.

Fakat kardeşim, adama 1 hafta önce yaşanılan olay sebebiyle istifa etmek istiyor sen istifasını kabul etmiyorsun, 1 hafta sonra kendin kovuyorsun.

çok afedersiniz ama o parayı sike sike ödeyeceklerdi, öyle de olmuş.
Olay Fatih Terim'lik değil, asıl olay o sözleşmeyi ona zamanında uygun görenlerde.

Adamı hem kendi takımından uzaklaştırmak hem millilik değerleri baskısıyla milli takıma almak için, göz göre göre oyun oynayanlara laf söylemek lazım. Özellikle onu getirmek isteyenlerde amaç milli takıma yarar olmadığı için, hedef TFF ve futbola siyaseten bulaşan kişiler olmalı
coca cola bir çalışanını işten kovup tazminat verdiğinde o para da benim de hakkım var ben de kola aldım diyor musunuz gelmişsiniz burda haram helal muhabbeti yapıyorsunuz adamı kovmuşsun tazminatını da vericeksin bu kadar basit
Fatih terim in kazandığı para ya da paranın miktarı umrumda değil ister 1 TL ister 9 milyon , önemli olan hak hukuk adalet
unutmayın o adalet size de lazım olacak.
hukuki açıdan terim'e anasının ak sütü gibi helal olan tazminattır.

tüpçü, parasını tahsil edebilmek için galatasaray'dan terim'i operasyonla kopartıp beşiktaş'a şampiyonlar ligi kapısını açtığında, bugün ağlaşan göt oğlanları o gün gülüyordu kıskıs.

sen bir de istifa etmek isteyen adamı geri çevirip, itibarını zedelemek için kovarsan o parayı s.ke s.ke alırlar. öyle göte böyle yarak kısacası.
fatih terim için çerez parası bence ona koymaz.
ilaç parası olsun ilaç. 3-4 maça çık 1-2 tanesinde yenil ve 9 milyon lira tazminatı ye. O milyon liralar sana ilaç parası olarak geri dönsün donuna kadar para öde de tedavi olmaya çalış..!
en başta öyle bir sözleşme ile teknik adam seçene sormak lazım,

"kendi tüp holdinginde ceo'nu kovsan ne tazminat öderdin???" diye...

sözleşmesi buysa adam ister parasını.. yapacak birşey yok.
fatih terimin bir suçu yok suç, bunu sözleşmeye eklemeyi kabul eden federasyonda.

yoksa herkes ticari çıkarını da korumak zorundadır bu bir iş sonuçta.
Kişiden bağımsız olarak, iş akdi fesh edilen biri gerekli mercilerde hakkını arayabilir. Terim de bunu yapmıştır. Sözleşme tutarı da bizi değil yapanı bağlar! Tff özerk kurum ve gelirleri devletten bağımsız, ahmaklık yapıyorsa sonucuna katlanır. istifa kabul etmeyip kendin kovarsan olacağı budur! Bu parayı tüpçü cebinden ödesin!
bu kadar parayı bana verin (milli takımdan aldığı diğer paraları saymıyorum) milli takımı ilk avrupa ve dünya kupasına götüreyim.
birazını kendine verecek galiba düşüncesine sevketmiştir.

ayrıca bir soru sormak istiyorum!

(bkz: sana ne giren çıkan var)?
yine unutuluyor. tartışılmıyor. galatasaray ile ilgili infialler bu yıl hiç tartışılmadı zaten.

(bkz: fatih terim in tff den 44 milyon tl alması)