bugün

bir galatasaraylı olmayarak canı gönülden söylediğim söz. teşekkürler galatasaray hiç değilse sayende adam gibi takımları görüyoruz.
teşekkürler aslanım.
buraya kadar geldiğin ve bize bu heyecanı yaşattığın için teşekkürler galatasaray.
toplamda 6 değil 5 yediğin için teşekkürler galatasaray.
bu geceki maç ile bu sözü hak etmiştir. yaşattığın heyecan ve bilumum güzel duygular için:

teşekkürler galatasaray.
Canı gönülden Tesekkürler galatasaray.
bir beşiktaşlı olarak destek verdiğim cümledir. gerçekten gurur duydum.
umarım bu çeyrek final sadece bu sezonla kalmaz 3 4 sezon daha üst üste çeyrek finaller görürüz.

ülke puanı konusunda yaptığın muhteşem katkı ve türkün adını avrupada duyurduğun için teşekkürler galatasaray.

edit: fenerbahçeliyim.
gruplarda bazı kuşlar gibi 8 yemeyip 0 çekmeyip buralara kadar geldiğin için.
bizi dünyaya kepaze ettiğin için,
ülke puanımızı düşürdüğün için
teşekkürler galatasaray
3 nisan 2013 akşamı bizi çok güldürdüğü için galatasaray a edeceğim teşekkürdür.
teşekkürler galatasaray.

bize çeyrek finali de gösterdin. en son bugünlerde ben çocuktum.

bana çocuklukta yaşadığımız heyecanı bir daha yaşattın, şampiyonlar ligi müziğini bize doya doya dinlettin.

teşekkürler.
maçın hakemine rağmen real madrid karşısında ortaya koyduğu futbol ve direnç için galatasarayımıza karşı beslememiz gereken sorumluluktur. mucize olsa da bi 3-0 biz çaksak rövanşta...
şerefsizin önce giden bölücü başı apo nun takımıdır.
Senin gibi şerefli bir takımı tuttuğum için kendimle gurur duyuyorum .Her zaman söylerim yine söylüyorum iYi Ki GALATASARAYLIYIM BE iYi Ki !
teşekkürler galatasaray daha fazla yeyip bizi rezil edebilirdin.
ingilizcesi thanks galatasaray.almancasi danke galatasaray olan ifade.
kendi mabedimizde bize koydun ve şampiyon oldun.

teşekkürler galatasaray

not: fenerli değilim.
Onlar, "Ümit Attı 6 Oldu'yla"büyüdü.. Ben "Hadi oglum Popescu ve Kupa Bizim,Mario Jardel ve Kupa Bizim"sesiyle büyüdüm.
Teşekkürler Galatasaray
tesekurler galatsaray bize heyecan dolu maclar izletigin icin .gruptan cikmakta bir basari sonucta her takimin amaclari farklidir.
empati yoksunu futbol ve takım fanatiği olmayan, türkiye' yi gerçekten seven ve ülke puanının değerini bilen herkesin bu gece söylediği söz.
alışıldık şekilde türk futbolunun avrupa serüvenini mart' a taşıyan galatasaray' ın hakettiğidir.
(bkz: teşekkürler hasan şaş)
madara olan değil, zevk veren bir futbolla oynayarak yenilse de bizi sevindirdiği için söylenen sözdür. futbol bu, hayat devam ediyor, önemli bir sezondu, pek çok talihsizlikler yaşandı, zaten normal bir dönemde bu başarılar gelseydi 4.tura çıkmamıza bile bu kadar sevinmezdik. kısmet değilmiş.

allah aşkına gaza gelip bozmayın şu kadroyu, dünyaca ünlü bir sağ bek, herşey daha güzel olacak.
kimi omurgasızların anlayamayacağı şükran cümlesi.
(bkz: her nerede yasaniyor ve yasatiliyorsa)