1. 1.
    en küçük teyzem yeni evlendi, kaynı vardı müzmin bekar onu da teyzeme iş atmasın diye görücü usülü bi hatunla evlendirdiler ama hatun bildiğin ilik. tek suçu anadolu'nun kıytırık bir kasabasında doğmuş olmak.

neyse teyzemin kaynı tam bir hödük, bu hatunu her gün dövüyormuş mal evladı. hatun da gülüşü bile acayip tatlı bir şey. o kadar dayak falan yemesine rağmen baya sıcakkanlı, yerinde duramayan pozitif enerji saçan bi hatun.

neyse bu bir süre sonra kötü muameleye dayanamayıp ne kadar takı varsa alıp evden kaçmış, ben de haber alır almaz fırsat bu fırsat işin peşine düştüm. bağlantılarım sağolsun kız kardeşinde kaldığını öğrendim evlerine gittim. tabi bana olan hayranlığını da biliyorum sonuç olarak koskoca sülalede birkaç dil bilen, iş sahibi, kaslı, mercedesli tek adam benim gördüğü, üstüne tip de var. nasıl oldu ya çok üzüldüm falan klasik giriş sonrasında sürekli irtibat derken fırsat buldukça randevulaşmaya başladık. anadolu'da böyle durumlarda direkt başka birine yamarlar, nitekim öyle de oldu başka biriyle evlendirdiler ama biz durmadık hala arada randevulaşıyoruz, yasak aşkın dibini yaşıyorum amına koyim. ukrayna'da rusya'da o kadar mff, mmf, gang bang falan yaptım hiçbiri şu hatun kadar zevk vermedi. köylü güzeli olması ayrı, yasak aşkın dibi olması ayrı tahrik edici. üstüne eskort gibi makyaj yapıp yatakta odun gibi yatan güya şehirli kızların olduğu ortamda sevişirken adeta alev alev yanıyor, hayatımda bu kadar ateşli hatun görmedim. seks bir deliğe git gel yapmak değil beyler, heyecan vermesi lazım. ben ise asıl o heyecanın peşindeyim.

şaka maka hatuna aşık olursak siki tuttuk.

kimseye söylemeyin bu arada.
    -15 ... nesgayfe
  2. 2.
    Müge anlı göreve.
    2 ... yemek yapan hasin erkek
  3. 2.
    bir de on birinci nesillere laf edersiniz sizi gidiler siziii.
    2 ... hamfendi
  4. 3.
    t: bir tür ensest.

seninle aynı nesilden olmaktan utanıyorum.
    1 ... dodiyez1
  5. 4.
    teyzenin kaynının kocasıyla ilişki yaşayan erkeğin hayatı kadar heyecanlı olamaz.
    2 ... sahipsiz rasengan
  6. 5.
    Troller bitti diye seviniyorduk ama görünüyor ki henüz biten bir şey yok.
    2 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  7. 6.
    ne troll'ü evladım burası uludağ, burda yalan yok burda her şey gerçek!

başımızdan geçen olayı da mı anlatamayacağız?
    -1 ... nesgayfe
  8. 7.
    (bkz: adam haklı)

evlensek bi anlamı kalmıyor kanka. önemli olan yasak ilişki olması satten *
    ... nesgayfe
  9. 8.
    kaynım bana kaydı
    1 ... tosovale