1. 1.
    teyze kızına iğrenç bir gözle bakan tipin saçma sapan önermesidir. ensest ilişkilerle kafasını bozmuştur kanımca.
    7 -1 ... sozlukkanberi
  2. 2.
    bacı mefhumu gelişmemiş, her gördüğü dişiye bıyık buracak tiyniyette insanın dikkatini çekebilecek durum. ayıp denen bişey vardı, noldu ona.
    8 -1 ... hayvan herif
  3. 3.
    (bkz: behlül ün türk halkı üzerindeki etkisi)
    51 -4 ... la fondoten
  4. 4.
    hala mı her önüne gelen dişiyi becerme içgüdüsü taşınıyor yahu ? bunlar ilkel benliklerini neden bu kadar yaşamak zorunda hissederler anlamam.kısaca ensest ilişkiyi normal olarak görüyorum ben sapığım de gitsin.
    ne günlere kaldık yarabbim.
    2 ... cadeau
  5. 5.
    yüzlerce köyde binlerce teyze oğlunun şu anda düşündüğü. sonra gelsin evlilik; bu bir türkiye gerçeği...
    6 ... david addison
  6. 6.
    (bkz: bana abi deme)
    2 -2 ... ali ekber rodos
  7. 7.
    aşk dışında sırt çevrilmesi gereken durum.
    4 -1 ... kalemistik
  8. 8.
    (bkz: ellerimle büyüttüğüm solarken dirilttiğim)
    3 ... senyolcubenhanci
  9. 9.
    kardeş gibi gördüğün kişinin büyüyüp güzelleşmesinden mutluluk duymaktır. başka bir şey olamaz.
    ... astronur
  10. 10.
    yıllardır akraba evliliği ile çoğalmış ve özürlü insanların hayata gelmesine katkıda bulunmuş insan duygusudur. bu zihniyet yakamızı bırakmadığı sürece özürlü toplumun oluşturulmasında seyirci kalmaktan başka bir çaremiz kalmayacaktır. kızımız yabancıya gitmesin, oğlumuza tanıdık bir mal alalım yabancıyla uğraşmayalım tarzı ebeveyn zihniyetinin de katkısı azımsanmayacak kadar çoktur.
    1 ... mindkiller