bugün

pahalıdır.
Bursa maçlarında ücretsiz dağıtılması gerekendir.
amerikada yediğim burgerleri hatırlatmıştır. vazgeçilmezim olmuştur.
Bir steakhouse olamamistir.
Bugun ilk defa deneme amacli yedim ama yemez olaydim. Bana damak tadima hitap etmiyor diyemem ama.yedikten sonra zehirlenmis olabilir miyim diye sorguluyorum.
40 yıllık "teksas duman evi burger"imizin gavur eliyle yapılmış olanıdır.
Bursa'da patlama yapması gereken burger.

inadına texas!
Bugüne kadar yediğim burger king ürünleri içerisinde en kalitelisidir . Gerisi tırtdır tavsiye edilir yenilesi üründür.
bir steakhouseolmasa da iyi bir hamburgerdir.
bir steakhouse degildir.
burgerking deki efsane hamburgerdir.
Çuval dolusu kaka. Tıpkı burgerın diğer ürünleri gibi.
proteinin tüm hücrelere ulaşmasını sağlayan redneck güzelliği.
içimden reklamdaki sesle okuyorum.

Teksas smokehouse burger burgerking.
dikkat edin hamburger yerine kazık yiyebilirsiniz.
Carl's jr varken önünden geçmek ayıptır buranın. Yemeyin şöyle şeyleri.
tadı her ne kadar güzel olsa da yapılış süresini beklemeye değmeyecek olan burgerdir.
burger king' in en kaliteli hamburgeridir. fiyatı da diğerlerine göre fazladır ama ödediğiniz paraya değer aynı zamanda doyurucudur.
en sevdiğim burger'dir kendisi. normalde burger king vb. amerikan kaynaklı restoranlara para kazandırmayı sevmem, bu yüzden gitmem pek. ancak texas smokehouse burger, bir de popeyes tavukları için bu kuralımı arada bir çiğnerim.
gelmiş geçmiş en iyi burger. double'ı doyuruyor.
2 tane yiyince geçici şuur kaybı yaşadım.
Bir tanesini doğru düzgün bitireyorum ben.
Yıllardır burger king yememiş, uzun zamandır da diyette biri olarak bekledim o "ohhhh evet, işte bunu." Hissini yaşatamamış burgerdir. Ayrıca görmeye porsiyonlar çok küçülmüş burger kingde. Büyük boy Bir patates kızartmasını 3 kişi yerdi bundan 5 yıl önce şimdi küçücük geldi.
En çok sevdiğim menüsüdür. Hem çok doyurucu hem içerisindeki soslardan olsa gerek çok güzel gelir karnım tokken bile yiyesim gelir. Hatta dur lan yine canım çekti gidip yiyorum.
gelin ben size mangalda yapayım kekolar..

teksasa flm gitmenize gerek yok..

hoş, isteseniz de gidebilecek tipler değilsiniz ya neyse..
güncel Önemli Başlıklar