bugün

Kurtlar vadisinde konseyin silahlı gücüdür. Aslan akbey tarafından öldürülmüştür.
Az pişmiş et ve kırmızı şarap ikilisinin müptelası idi merhum.
mehmet karahanlı'nın sol koluydu.
bir kadın öldürdüm herkese düşman oldum. Bir kadın sevdim herkes bana düşman oldu.
O eti zorla yiyişini suratında gördüğüm ve şarabı çay gibi höpürdeterek içen rahmetli.
orospu çocuğunun et yiyişi hala aklımda amk hahaha.
o tombalacı şişkosuyla çok geziyorsun necmi. ikiniz bi istanbula sığarsınız da bi mezara sığmazsınız. mekanı cennet olsun.
görsel
tarik ünlüoğlu allah rahmet eylesin benim annem bir melek te çok güldürmüştü.
büyük kaybettiğimiz, tiyatro ve sinema oyuncusu tarık ünlüoğlu'nun canlandırdığı efsane karakter.
pek bilinmemekle birlikte türkiye coğrafyasında yaşamış bir karakterdir. asıl adı ve lakabı başkadır.

Edit: buna ek olarak annesinin başını kestikten sonra şehir sokaklarında ibreti alem olsun diye gezdirmiştir. Bu olay onun yer altı dünyasına girişinde kopma noktasıdır. Halen yaşamaktadır. Özünde iyi bir insan olmasına rağmen Damarına basıldığında ise içindeki canavarı çıkarmaktan hiç tereddüt duymaz. Anasını kör testereyle kesen sizi neler yapmaz ki, Burda ifşa etmenin de hiç gereği yok. Kızdırmayalım şimdi. Ne olur ne olmaz.
Laz ziya nın iki kızını da elden geçirmiştir.
Kurtlar vadisi dizisinin en orospu çocuğu karakterlerinden birisiydi.
içi pişmemiş et yiyen zat. vadi'nin vadi olduğu dönemlere ait karakterlerden.
geçmişte topu inşaata kaçmış, inşaatta çalışan ameleler tarafından tecavüze uğramış, arap çüküne tapan yazar.
laz ziya'nın iki kızını da götüren kötü herif. evet.
puro ile lan it diyen herifin evini yakması ve milletin çükünü elektrikli testereyle kesmesile hatırlanır. yatta sırtından vurularak denize atılmıştır.
kör testereyle keserim lan sizi. evet.
Ünal kaplan rolünün yolunu yapan eşsiz karakter.
et yer şarapla birlikte.

ayrıca sözlüğümuzdede yazardır.
Efsane kurtlar vadisi Karakteri Türkiye Televizyonculuk tarihinin Büyük ihtimal En merhametsiz ve Acımasız karakteridir ! Annesini gençken Testere ile kesmiştir Ardından bildiğimiz necmi Olmuştur !
anasını kısa pantalonlu haliyle kör testereyle kesen adam.
Sıra sanada gelecek az kaldı bölüm 45.
eşkıya dünyaya hükümdar olmaz'da bu sefer "çakır"la aynı masada yer almaktadırlar. saygılar.
benim annemde aynı oyuncu şirin aile babasını da oynamıştır. zıt rolleri oynayabilen oyuncuları her zaman sevmişimdir.
anasını testereylen kesen psikopat.