bugün

o hastası olduğum, ağzına kadar gerilim dolu soundtrack'iyle beraber çekilirse en iyi amatör veya kısa metraj dalında sağlam bir aday olabilecek filmin konusudur.

linki de vereyim tam olsun;

http://www.youtube.com/watch?v=V3KN_bLjzpM
+ i want to play a game.
- ne oynayalım hacı ne istersin?
+ birazdan süren başlayacak. 60 saniye içinde karşında duran baygın adamın nefes borusundaki anahtarı alıp belindeki kiliti açmazsan beline 32 bıçak aynı anda saplanacak.
- haa. anladım. aha çıkarttım al buyur hacı.
+ hayvansın.
- hayvan mayvan sıra bana geldi koçum.
+ s* çtık.
sözlüğü tanıtmasını istediğim yazardır.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
eğer söz konusu uuser sözlükçülerin oyları ile seçilirse, muhtemelen seovi olacaktır.
- merhaba wolf, seninle bir oyun oynayacağız..
w: tamam, gel kal of* kapışalım ödetmesine.
- kal of 2 dimi?
w: yok 4. ama 5 te olur bak, o da 2. dünya savaşı.
- kal of 4 bilmem ben, kantır kapışalım o zaman. 1.5.
w: ee s.çtın ama şimdi. oynamam ben kantır. sors* olursa düşünürüz.
- allah belanı versin wolf.
w: amin cümlemize...
sanırım saw 2013'de olacak bir gelişme. sinemaseverler merakla beklemekte.
(bkz: zall in aslinda testere olmasi)
şşşşczzzttt *
+ merhaba seovi bu güne kadar bir çok uuserı canından bezdirdin onların azına ettin. şimdi bunların acısını çekeceksin. sana bir kurtulma fırsatı sunuyorum. içinde bulunduğun odada bir bilgisayar bulunmakta bu bilgisayardan uludağ sözlük'e girip 10 saniye içerisinde 25 yazarın ilk entrylerini seri biçimde artı oylayacaksın. eğer başaramazsan zall seni sözlükten uçuracak ve kapının anahtarı sonsuza kadar eriyecek..

- bunu neden yapıyorsun? haa? ama 10 saniye kuralı var sözlükte.

+ oyun başlasın.

- hastir mnskym ne yapacam lan. olamaz ıha ıha ıha *
+ 4

+ 3

- ıha ıha *
+ 2

- ıhaaa...

+ 1

- hohh..

şşşşczzttt...*
+ afferin seovi ilk testi başarıyla geçtin. şimdi önünde duran defteri 30 saniye içerisinde gülücük smileyi ile kaplayacaksın. ama elini çabuk tut, 30 saniye içerisinde kapının anahtarı götüne kaçacak.

- ayy ne güzel olur kız. kaçsın kaçsın oh oh.

+ harbiden ibnesin sen. bu arada gözlerin ne kadar güzel.

- ıhı çok teşekkür ederim. senin de maskeni çok beğendim. nerden aldın?

+ yakışmış değil mi? eskidi biraz, yenilemeyi düşünüyorum.

- yok yok böyle iyi.

+ neyse oyun başlasın.

- ayy hade koyun başlasın.

+ ne koyması len oyun oyun.

- oysan da olur farketmez benim için yakışıklı.

+ zkiyim böyle filmi.

- ahahaha beni de beni de..

--spoiler--
len seovi neden msn'e girip yardım istemiyor. mal mı o. biraz mantıksız geldi bana.
--spoiler--

--spoiler--
lan 10 saniye kuralını nasıl aştı o? yok arkadaş ne biçim film bu?
--spoiler--

--spoiler--
o değil de bunlar televizyondan nasıl konuşuyorlar?
--spoiler--
- merhaba pulp fiction seninle bir oyun oynıcaz

+ ver lan misketlerimi oynamıyorum

- anuna koydun lan filmin.
müthiş bir projedir.

kurbanı bluevelve oynarsa testere'yi bile çıldırtıp intihara sürükletebilir.
muhtemelen, ölümden sonra yaşam yoktur savını savunan yazarı bulduktan sonra kurban edeceği yere götürerek, ''hadi dene bakalım, var mıdır yok mudur ? haber gönder ordan.'' şeklindeki mesajlıyla vuku bulacaktır. ibretlik olacağı aşikardır.
ilk filmin sonuyla ilgili spoiler vermiş olmasının bir sonucudur. *
hiç gereği yokken masum yazara ayar veren uuserin başına gelebilecek hadise, jigsaw'ın bıraktığı videoda ise şu sözler yer alırdı kanımca;
"zamanında bir çok masum yazarlara hiç gereği yokken sırf şamata olsun diye ayar verdin, ve bu gereksiz ayarların acısını şimdi çekeceksin"
yaşamak için tek şansın var. nesildaşının dalağındaki anahtarı çıkarmak.
testere filminin herhangi bir serisinde, jigsaw'ın kurban olarak, geçmişteki entrylerinden dolayı bir sözlük yazarını seçmesidir. kahramanımız birden çeşitli uzuvları prangalı bir şekilde uyanır, "amına koyım nerdeyim lan ben" diye sayıklarken birden video çalışır ve kendisini, entry girerken izlemeye başlar. geçmiş hayatından kesitler olan bu görüntülerde, kahramanımız sağa sola şuursuzca boş bakınızlar vermekte, polemik amaçlı başlıklar açarak insanların kafasını bulandırmaktadır, ayrıca seri olarak verdiği eksi oylar da gözlerden kaçmaz. derken ekranda testere belirir ve "bir oyun oynamak istiyorum" der. filmin gerisini, çok fazla şiddet içerdiği için burada yazamıyorum, lütfen beni mazur görün.
güncel Önemli Başlıklar