bugün

şizofren olmanıza yeter bir sebeptir. o gece ve ertesi gün beyninizde "make your choice", "hello x", " i wanna play a game", "let the game begin", "the game just begun" sözlerinin çınlamasına ve kafayı yemenize sebep veren eylemdir.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)*
(bkz: psikopatlaştıran aktiveler)
Filmler üzerinde uyguladığım eylemlerden bir tanesidir. Gayet zevkli ama psikopatça olmaktadır.
(bkz: testere 2 terk)
bütün gününüzü yer ve size bir şey katmaz. hatta çok şey götürür.
(bkz: cem garipoğlu)
6. film hariç tüm seriyi izlerseniz ertesi gün arkadaşlarınızla aranızda aşağıda okuyacağınız konuşmalar geçebilir.

derste yanınızda oturan kızın kolu kaşınmaktadır durmaksızın. avucunun içini size çevirerek bileğini gösterir
A: arkadaş
i: insan tipli

a: ya baksana kolum kaşınıyor durmadan, bir şey de göremiyorum.. (bunu söylerken bileğini işaret eder ve o da ne? kızın bileğindeki damarlar resmen dışarıya çıkacak seviyededir yeşil yeşil oradan size göz kırpmaktadır.)
i: bakayım, bir şey de görünmüyor ama haass * ya senin damarların ne kadar çıkmış öyle
a: bilmiyorum benim bileğim hep böyle
i: offf , bilekteki damarlara bak tam kesmelik!*
a: * ne diyosun be manyak! *
Çok doğru yapılacak eylemdir.
beyinde geçicide olsa dumur olayının yaşanması için gerekli eylemler serisidir. Zaten filmde seri şeklindedir.Nostaji kasetleri gibi 1,2,3,4,.... gideceği sanılan film zemzemesi ve ayriyeten kumkuması vede debdebesidir.
Şuanda bitirdiğim lanet eylem diyemem, sıkıntıdan 1'den 7'ye bitirdim. Şimdi gusül almam
lazım yoksa kan işeyebilirim tuvalete bayram bayram. Allah muhafaza...
psikolojiniz bozulabilir.