bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    türkiyenin ne kadar bölünmüş bir ülke olduğunun resmidir.
    6 ... kaplus
  2. ?.
    bu propaganda gösterisi türk yetkililer ve devlet görevlilerinin çaresiz acizlik içinde izlemesiyle sonuçlanmıştır. **
    3 -1 ... hayatin anlamini arayan adam
  3. 1.
    ulan, devlet ''gel'' demiş, kucak açmış, ''maaş bağlarım'' demiş. ohh mis! halk niye gitmesin adamları karşılamaya? terörist olmayanın bile ''ben teröristim loo'' diye dağa çıkası gelir. herkes siyaset yapar biz komedi. yazıklar olsun bize, yuh bize!
    32 -6 ... eurasian
  4. 2.
    konuyla ilgili olarak, şehit eşi yeşim'in isyanı;

http://haber.gazetevatan....;Categoryid=4&wid=102
    5 -3 ... demeteren
  5. 3.
    bu iktidar zamanında şehit olmak ile bok yoluna gitmek arasında ki o kalınlığı hesaplanamayacak kadar kalın olan çizgi gitmiş, yerine büyüteçle görünebilecek kadar ince bir çizgi gelmiştir.

(bkz: yazık)
    2 ... alayinaisyan
  6. 4.
    kim ne derse desin bir örgütün arkasındaki halk desteğinin göstergesidir. eğer o halk aynı zamanda tc nin meclisine de girmeyi başarıyorsa bu olay dikkate alınmalıdır.
    4 -11 ... sir isaac
  7. 5.
    50 bin kişi geri kalan milyonların hakiki tesanüdüyle ve kardeşliğiyle "0" a çekilebilir..

denemesi bedava.
    -1 ... en zayif halka
  8. 6.
    (bkz: eğitim şart)
    1 ... klima muhendisi
  9. 7.
    (bkz: habur ülkü ocağı uyuma)
    4 ... 3 puan icin geldik
  10. 8.
    kürtleri pekakalı ve onlara destek görenlerin argümanlarını güçlendirir eylem. haklılıklarını ortaya koyar mı deseydik. buna da bi kılıf hazırlamışlardır nasıl olsa. bu noktaya geldikten sonra... hayırlı olsun bu sizin eseriniz salak insanlar!
    4 -1 ... ruhumorceyda