bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  suçsuz sayılarak serbest bırakıldıklarına göre, dtp'nin gelecek seçimlerde kesin kez aday olarak bir yada ikisini aday göstererek türk milleti'nin sinirlerini bir kez daha gerecektir.

  şehit anaları, kardeşleri, akrabaları vergisiyle bunların maaşını verecek pozisyona sokulacaktır. en kolay yoluyla milletvekili olmasalar bile belediye başkanı yapacaktır. şimdiden meclise gideceğiz dediklerine göre gelecek hedeflerinde bunun olduğu aşikar...

  ne olacak halimiz, allah türk'ü korusun...
  5 -2 ... bekido
 2. 1.
  daha da ileri gideceklerdir, yakında ahmet türk başbakan diye bağırabilirler sokaklarda. biz sustukça sıra bize gelecek.
  1 ... teaser
 3. 2.
  türk bayragının yerine kürdistan bayragı dalgalanması, türkiye cumhuriyeti nin ismi değiştirilerek avrasya cumhuriyeti gelecekte olması beklenen muhtemel olasılıklardır. * * ama ilginç olan askerin bu olanlara sessiz kalmasıdır.
  1 ... hayatin anlamini arayan adam
 4. 3.
  (bkz: anadolu birleşik devletleri)
  ... bilateral
 5. 4.
  gereksizdir. niye seçim,propaganda vs yoralım onları. kafadan, kontenjandan milletvekili seçelim gitsin. şöyle fiyakalı bir ünvan da uydururuz, barış milletvekili diye. ha, bir de kayd-ı hayat şartıyla olmalı.
  1 ... argiris
 6. 5.
  babadan oğula geçmeli demiş miydim? düşündükçe akla neler neler geliyor. aklımla bin yaşayayım.
  ... argiris
 7. 6.
  "Atam sen kalk da ben yatam" dedirtecek, olması muhtemel olay...
  ... donay
 8. 7.
  apo'nun cumhurbaşkan, ahmet türk'ün başbakan olabileceği ülkemizde (çok özür diliyorum ülkede diyecektim. ne de olsa artık azınlık olacağız) pkk teröristlerinin belediye başkanı, milletvekili olması pek de şaşılmayacak olan bir durumdur.
  ... lucifer666tr
 9. 7.
  Üzerime bomba bağlayıp dtp genel merkezine gidip tüm o.çocukları ordayken patlatasım geldi..
  2 -1 ... wolfman38
 10. 8.
  hapisten çıkarıp milletvekili yaptılar, dağdan indirip yapmışlar çok mu?
  5 ... orchel
kapat