1. 16.
  sözlükte bununla ilgililenen, bundan yapmış olan birisi var mı diye merak ettiren şey. böyle birisi varsa iletişime geçerse memnun olurum.

  curve yükselten ee'ciler, bi işe yarayın.
  ... electrons love profiterole
 2. 15.
  şöyle bir katkısı için; https://youtu.be/H8JIbs59MwY
  1 ... here is no peace
 3. 14.
  Diğer bir adı tesla bobini olan icat. Edison ( şerefsiz ) bu icadı kötülemek adına bir çok hayvana zarar vermiştir.
  1 ... n tesla
 4. 13.
  kabaca tabiri elektrik pompasıdır. elektrik akımının önce daha kalın sonra da daha ince bobinlerden geçerken maruz kaldığı basınç sebebiyle yüksek voltajda elde edilmesini sağlar. sanıldığının aksine canlılar üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.
  geleceğin kablosuz enerjisi bu alet sayesinde iletilecek.

  http://www.ne-nasil.net/w...13/01/ne-nasil.net1_5.jpg
  ... allahless
 5. 12.
  Tur Suresi - 45: "Artık sen çarpılacakları günlerine kadar onları kendi hallerine bırak."

  Tesla bobini, 1954 yilinda Rus Kuantum Fizikcisi Alexandr Kasparov tarafindan icat edilmistir. Bir insani 1,24 milyon volt elektrik ile carpip molekullerini paramparca edebilecek guctedir. Bu gucteki bir alet, ancak gectigimiz yuzyilda bulunabilmistir. Peki bu kadar yakin zamanda bulunmus bir icadin, 3522 se
  ne once yazilmis Kuran'in icinde yer almasi nasil tesaduf olabilir? Bu ve bunun gibi mucizeler sayesinde dunyanin dort bir yanindan Galileizmin parcalanma haberleri gelmektedir. Artik on yil icinde guzel Islam ahlakinin dunyaya hakim olmasi kacinilmazdir. Bu mucizeyi ogrenen katolik bir rahip, o anda dinini degistirerek salavat getirmeye baslamis, cevrsindeki rahipler tarafindan saskin bakislara maruz kalmistir.
  -5 ... nasyonalsosyalist
 6. 11.
  dev bir elektrik pompası gibi düşünülebilir. akım tırmandıkça girişteki voltaj değerini çıkışında aşırı boyutlara yükseltir. nikola tesla elektriği küresel olarak üretme fikrini bu bobini yaparak ve florasan lambayı wireless şekilde yakarak denedi. daha sonra bunu 1 mil ötedeki ampulleri yakarak kanıtladı.
  2 ... frambuazli beyaz cikolata
 7. 10.
  ev yapımı örneği için:
  http://tinyurl.com/3amrwn
  4 ... never neverland
 8. 9.
  son elektrik zammından sonra 1 de çalıştırmak farz olmuştur. hatta gündüzleri kapatmak lazım.
  ... it the fuck
 9. 8.
  red alert'in (kuşkusuz) en iyi savunma silahıdır. yaya olan herşeyi anında tuz buz eden, devasa mamutları da kısa bir süre içinde uçuran eşsiz silah. Red Alert onunla ayrı bir güzel.
  1 ... taaa
 10. 7.
  nikola tesla'nın bulduğu, kablosuz elektrik iletmeye yarayan alet. Bu bobin teknolojisi lazerlerde, röntgen cihazlarında, film efektlerinde kullanılıyor.

  Bobin çalıştırıldığında 2 metre uzaklıktaki florasan lambaları bile kablosuz yakıyor. TV ekranı lamba gibi yanmaya başlıyor. ayrıca yüksek miktarda ozon gazı üretiyor.

  ayrıca statik elektrik ürettiği için çevresindeki cep telefonu bilgisayar, uydu alıcısı, kısaca pek çok elektronik cihazı perte çıkarıyor yapacak ve kullanacaksanız dikkatli olun.

  --spoiler--
  http://www.noonco.com/tesla/
  --spoiler--

  --spoiler--
  http://www.richieburnett.co.uk/parts.html
  --spoiler--
  2 ... conspirator