bugün

islami kesimden köşe yazarları arasında son günlerin en hararetli tartışması.

Renkli Dergisi yazarı ilhami Atmaca, derginin 11. sayısında "Laislamizm ya da Ahlaksız Dindarlık" başlıklı yazısında, uzun uzun g-string giymenin sağlayacağı cinsel motivasyondan söz edip, lafı tesettürlü kadınlara getirince şimşekleri üzerine çekti. G-stringi, "Bir ahlaksızlaştırma aracı olarak" gösteren Atmaca nın, "G-string giymiş tesettürlü genç kızlar, artık dini bütün Müslüman genç kızlar ve kadınlar olmaktan başka bir şeydir" sözleri, derginin kadın okurlarıyla, islami kadın yazarların tepkisine yol açtı. kadın yazarlar, 'nereden biliyorsunuz' diye soruyla cevap vermiş.
(bkz: sürpriz yumurta)
islami kesimin erkek yazarlarının son dönemde düştükleri seviyeyi maalesef bir kere daha GÖSTERMiŞTiR.
(bkz: haşema içine tanga giyilmesi)
(bkz: sozlugun en seksi yazari)*
göte yapışan kot giyen ve sürekli erkek kesen bir kesim tesettürlü için sanırım tartışılması bile abestir.
tartışma konularının nerelere kadar indiğini kanıtlar nitelikte soru tümcesidir. artık insanların donları tartışılır oldu. kimbilir daha nelere tanık olacağız.

(bkz: g string de giyilir donsuz da gezilir)
(bkz: allahım sana geliyorum)
dışardan görünmüyor, helalinden baskasını tahrik etmiyorsa giyilebilir, neden giyilmesin şeklinde açıklanabilecek durum

(bkz: alo fetva) *
(bkz: tanga giyen kapalı insanı eleştirmek)
g stringle, bildiğiniz don arasındaki farkı bana anlatamamış, yobaz tahlili. ulan g stringi belli eden pantul ya da etek ne giyiyorsa artık, zaten tesettüre bürünmesin hanım kızımız. aklı fikri insanların götünde olunca, büründüğün sıfat farketmiyor. ister islamcı ol, ister komünist, ister faşist. efil efil giysin ne var, öbür don da götün yanağını göstermese de, örttüğü fazlaca yer yok. tesettüre bürünecekse, hatlarını belli etmesin de isterse donsuz gezsin. sağane oğlum sağane!
gerzek muhabbetidir.
islamcı kesimin, kemalizm - laiklik - tsk ve diğer antileri sayesinde yüzüstüne çokça çıkmayan ikili yol ayrımının sorgularındandır,

islamcı ideologlar tarafından son yıllarda tartışılan seçim;

ya daha popüler ve düzen içi, tüketim kültürüne yatkın, kapitalizmle sorunlu olmayan bir toplumsal hat,

ya da daha geleneksel ve dinin kendi teorik dinamiklerine dayalı, ortadoğu da ve filistin de dindaşlarına mezalim yapan sisteme daha mesafeli, ''islam da moda kavramı yoktur, bu israftır'' diyebilen,
fakat yıllardır magazin ve tüketim kültürü salağı yapılmış geniş kitlelere uzak bir çerçeve,

halkın tercihini nereden yaptığı çok açıktır,

ve bu yüzden sözlükte meşhur; ''türban namus garantisi midir? '' sorgusu abesle iştigaldir. artık ne türban taktığı için tesettürlüyü siyasal islam temsilcisi olarak görebiliriz, ne de ahlak abidesi olarak..
(bkz: altı kaval üstü şeşhane)
giydiği g-string'i namahrem kabul edilen kimseler tarafından görülmediği sürece ne önemi var denilesi durumdur. yok bu ülkede "... hacı bak bak, dışı simsiyah ama içinde g-string var bunun biliyom ben... " diyebilecek abaza türü mevcut fakat o onların kendi hayvanlığı. bırakınız artık insanların başına-kıçına taktıkları şeyleri.
(bkz: dışı seni içi beni yakar)*
bu kadar saçmalayan bir insana müstahaktır: (bkz: "baba aşkolsun ama bende g string giyiyorum")
kişi rahat ettiketen sonra, kimsenin iplenmesine mahal vermeyecek derecede kişisel olan durum. zira, kimseyi tahrik edip de, giyen kişiyi de, göreni de günaha sokmadıktan sonra, varsın olsun, kişi donsuz gezsin. eğer, hesap verilecek bir durum varsa, onun da sahibi donla alakası olan kişi olduğu için, bu tarz bir durum kimseyi ırgalayan bir durum değildir. sonuç olarak bu durum da, ''allah ım neleri konuşuyoruz'' tadındadır, ama tadı kekremsidir, acıdır; yenmez.
o kadar kapanıyor adam altına birşey giymese ne olucak diye düşündüren konudur *
g-string cinsel bölgeye baskı yapacağından, hatun kişide çeşitli atraksiyonlara yol açabilir. bunun dışında, içinde be kardeşim size ne yahu.
(bkz: ipin ucunu kaçırmak)
(bkz: g-stringin altına ropdöşambır giymek)
(bkz: perhiz ve lahana turşusu ilişkisi)
bastırılmış duyguların bir tür ortaya çıkmasıdır.
insanı ilk fırsatta yurt dışında yaşamaya iten bir gündem konusu.
artık neyi tartışsak da boş işlerle uğraşsak diye çabalayan zihniyetinin son ürünü olsa gerek.
güncel Önemli Başlıklar