1. .
  bu gece futbol severlere yaşattığı o inanılmaz ezik dakikalar için kendisine teşekkür ediyoruz. suçu kime atsam bilemiyorum valla tutup desen ki lan bu gs taraftarı böyle işte yıllarca emek vermiş adam şimdi 10 dk da sattılar hakan şüküre de aynısını yaptılar falan filan pek haklı bi yorum olmaz çünkü güzel futbol seyretmek istiyo herkes. suçu bülent korkmaza atsan yine olmaz bi umut işte adam sokuyo oyuna ne yapsın. tek suçlu artık kaşarlaşan ve zaman aşımına uğramış topçuların zamanında futbolu bırakmayarak akıllarda son rezil halleriyle kalmalarıdır.
  2 -2 ... sgun
 2. .
  o da insandı. eminim ki o da en iyisini yapmak isterdi ama öyle bir ikilem içerisindeydi ki eski hasan şaş'ı ortaya çıkarabilecek bir iki hareket yapabilmekle, acaba bittim mi hala bu maçlarda kendimi kanıtlayabilirmiyim arasındaki telaşını, sadece kendisi değil ekrandan bile seyredenler hissedebiliyordu top ayağına geldiğinde.. tecrübeyi, güzeli görmeye alışan gözler tabii ki yadırgadı bütün bu olanları, kimisi sinkafın en ağırını koydu mekanın ortasına doğru..

  yine de teşekkürler hasan şaş... kimisi galatasaraylılığını sevdi kimisi de maçlardaki hırsını, bazısı da 2002'de brezilya'ya attığın golünü kazıdı aklına. bugün daha kötüsünü yapsaydın bile, bu taraftar seni yine bağrına basardı.

  gerçek galatasaray taraftarı, o semtin adının sadece orda kullanılmadığını iyi bilir.
  4 -1 ... intensivecare