bugün

terör elebaşı fethullah gülen'e "muhterem hocaefendi" deyip, zalim esed ile ailece tatil yapan, pkk elelebaşına sayın deyip masaya oturan akp'lilerin düşünmeleri gereken hakikat.

birader ışid'den öso'ya, fetö'den pkk ve pyd'ye kandırılmadık grup bırakmadınız. kemalistler niye kanmıyorlar bunlara, nasıl oluyorda çizgilerini bozmuyorlar?
bizi hiçkimse kandıramadı.
biz kimse ile aynı menzile yürümedik.
biz hiçkimseye "ne istediler de vermedik" demedik.
biz meclis soruşturma önergelerini reddetmedik.

biz hancıyız. bu arkadaşlar kiracı.
terorist cenazesine katılan tayyip erdoğan vekilini unutmuş akp'lilerin işkembeden salladıkları konu.

görsel
--spoiler--
he amk. kapanmasın diye bugün tv ve zaman gazetesinin önünde sabahlayan bendim. mitingte ellerim patlarcasına nazlı ılıcak ve ahmet altan'ı alkışlayan bendim. bank asya kapanmasın diye mücadele eden bendim. selahattin demirtaş'a özgürlük diye bağıran bendim. ypg terör örgütü değildir diye bağıran bendim. sihalar yasaklansın diyen bendim. biz hapiste yatan pkk lıyı ve dhkp c liyi ziyaret ettik diyen bendim.
-spoiler--
(bkz: y chp seçmenini sosyoşları kemalist sanan çomar)

(bkz: keşke yunan galip gelseydi)
(bkz: biz türklüğü ayaklar altına aldık)
(bkz: bu millete koyacağız)
Senelerce taşları yontup satmışlar bundan iyi kandırma mı olur.
itin iti ısımaması durumu oluyor bu . nasıl ısırmıyorlar peki bunlar birbirlerini ?

işte aynen şöyle ısımıyorlar .

görsel
bu ne peki .

görsel
akp lilerin o bizi kandırdı şu bizi kandırdı demeleri koca birer yalan olduğu için. işinize öyle geliyor salağa yatmak amk bölücü yobazları.
güncel Önemli Başlıklar