bugün

yurdum solcularının yaygın özelliği .
çok güzel iki örneği 10 ekim 2015 hdp ankara mitinginde patlama ve 20 temmuz 2015 şanlıurfa suruç patlaması olaylarında görülen çelişki.

solcu kafasının çok güzel bir ürünüdür ayrıca. şu şekilde işler:
öğretmen genç kızlar mı öldü? sus.
polis mi öldü? zaten biber gazı sıkıyordu, iyi olmuş.
asker mi öldü? zaten jitem çok işkence etmişti kürtlere, iyi olmuş.

ama elinde molotof veya üzerinde bomba olan bir solcu terörist mi öldü? wowowowow insanlık ölmüş.
ölen 18den küçük mü (15-16 falan)? wowowowo foşik tece çocuk öldürüyor.

ondan sonra başlarla sosyal medyada "ilin kim ilirsi ilsin bi insindi timim mi!"

size, sizin milletvekilerinizden birinin çok ünlü bir sözüyle cevap veriyorum: hassiktir diyorum hassiktir!

şehit olanların yaşı kaçtı lan amına kodumun teröristi? 20 yaşındaki erleri öldürmediniz mi?
polislerin, subayların çocuğu yok muydu?
ölen teröristin anası babası var da o şehidin yok mu?

eğer ikisine de susmayıp tepki gösteriyorsan siyasi görüşün beni zerre ilgilendirmez.
ama ölen kişinin siyasi görüşüne göre yargılıyorsan bunu ben de hiç gocunmadan yaparım.
asıl orospu evlatları vatanını sevdiğini sanıp, güneydoğuyu ötekileştirerek kışkırtan ve oraya giden polisin askerin ölmesinde vebali olduğu gibi, bugün patlamalarda devletin katlettiği insanların vebalini de üzerinde taşıyanlardır. siz insan mısınız amk aşağılıkları.
haklıyız evet polise, askere üzülmeyen insanlar ölen vatandaşlarımızın üstünden siyaset yapacak. onlar böyle adilik yapacak diye, kolları, bacakları kopan siyasi görüşü ne olursa olsun oh iyi olmuş demek te adiliktir. ayrıca ölenler terörist diyelim. sadece piyonlarını feda ettiler, hamlesini yaptılar. hedef beyni yıkanmış piyonlar olmamalı. yani ne olursa olsun türkiye cumhuriyeti gençleridir onlar. yazık bu ülkede ölümlere sevinen çakma vatanseverlere.
Karşılığında merhamet edilmemesi gereken pislik zihniyetin içine düştüğü dipsiz çukurdur.
Çıkın artık şu çukurdan.
sorup sorgulamadan her pkk li ve sempatizani gibi yapilan eylemdir.
terörist ölünce ortalığı yakıp yıkan adeta hümanist kesilen, asker ya da polis şehit olduğu zaman ise nedense bu hümanistlerin seslerinin çıkmaması durumudur. bu da bize h*manistlerin samimiyetsiz olduklarını gösteriyor. gerçekten çok yazık...

(bkz: 30 mayıs 2020 diyarbakır da polisin şehit olması)
güncel Önemli Başlıklar