bugün

acayip bir kafaya sahip insan tipidir. evet.
rest. alayı piç kurusudur.
Annesidir, babasıdır...
kişinin kendi vicdanıdır kimseye hesap vermek zorunda değildir.

ayrıca bir şeye üzülüp üzülmemek bir iradenin değil bir duygunun etkisidir ve üzüntü hissediyorsa bundan rahatsızlık duymasının veya birine hesap vermesinin bir gereği yoktur.

kimse kimsenin istediği gibi düşünmek veya istediği gibi hissetmek zorunda değildir.
O aslinda insan olarak vicdan olarak uzuluyordur. Sirnakta olan olay mesela cogu kisi oldugune uzulmuyordur ama oldukten sonra polis aracina takilip cadde cadde gezdirilmesine uzulmeyen kisi k bakmayin benim gozumde insan degildir.
yazar görünümlü teröristtir.

tez kellesi vurulmalıdır. mk. hainleri temizle temizle bitmiyor.
bir bebekten bir katil yaratan süreci sorguluyordur.
PKK sempatizanı, meftanın Annesi, babası, akrabası, veya Komünist iseniz mümkündür.
ilk dördünü yadırgamam, amma sonuncusunun allah belasını versin.
(bkz: kara sin)

terörist gebertildi diye amma da ağladı adam.
döl israfıdır.
Vatan hainidir.insan değildir.
bunlardan t.c kimliğine sahip zavallılar var.
Her devlet kendi teröristini yaratır.
neye göre terörist ?
kime göre terörist ?
egemen güçlerde terörizm tanımı bitermi

sivil insanlari öldürüp sonra cesetlerine işkence edenler şüphesiz daha teröristtir.
Kafası güzeldir. Yoksa niye üzülsün? Evet.
Insandır. Artık kimse ölmesin.
insanmış da cesetmiş de. inanın bana belki de tanıdığınız en hümanist insanlardan biriyimdir ama o teröristlerin cesetlerini, pardon leşlerini canlı yayında sikseler umurumda olmaz hatta alkış tutarım. senelerdir ölen mehmetçiklerimize üzülürüm ben.
Sorsan hümanisttir. Evet.
düşük zekalılık ya da orospu evlatlığı.

başka bir şey aramayın.
''insan'' ?
Garip mahlukat. En kısa zamanda onunda üzüldüğünün yanına gönderilmesi dileğiyle. Yüzlerinde hayır kalmamış zaten. Allah topyekün belalarını versin.
görsel
görsel
görsel
Chp milletvekilleri arasında bölgeden seçilen bazı kişiler terörist cenazesine katılıyor diye bütün chp yi aynı çizgide düşünmek mantıklı değil.

Bazı chp li vekiller bu savaşın önce ateskes sonra kalıcı silahsizlanma ile sonuca bağlanarak bitmesi gerektiğini dusunuyor. Böyle bir gelisme olacaksa arabulucuk yaparak tarih sahnesine çıkan kişiler olma sevdasindalar.

Olay kişisel ikbal meselesi. Buradan chp li vekillere sesleniyorum eğer HDP ile aynı cizgideyseniz chp den ayrılıp HDP ile yola devam edin. Hem partinin adını karalamayin hem de siyasi ikbal için insanları kandirmayin.
ciddi ciddi var olan insandır. bunlar ne değişik yaratık lan. evet.