bugün

hayvan leşine bile bakıp üzülen şahsımın sıklıkla yaptığı eylemdir.

bakıp bakıp gülüyorum "ahaha nasıl havaya uçtu tipsizler" diye.
mikrop ölünce sevinmek normaldir. aksi halde hastalık yapar. Sadece hastalıklı ve beyni kokuşmuş olanlar mikroptan ve parazitten haz duyar.
Tatlı su hümanistleri. Sizin o üzüldüğünüz capulcu teröristlerin öldürülme videolarını her gün izleyip moral buluyorum ben.
Adam gibi adam olduğunuzu gösterir.
Yalnız çok seviniyorum öyle böyle değil öyle sade bi devinmek deme lütfen.
Evet insan yaşamalı. Ama önce insan olması lazım bu kurala uymak için.
Bir tecavüzcü öldürülürken üzülmememiz gerekiyor, bir katil öldürülürken üzülmememiz gerekiyor, bir çocuk tacizcisi öldürülürken üzülmememiz gerekiyor. Ne kadarda merhamet sahibisiniz. Allah akıl versin.
Üzülecek bir durum yok. adam elinde silahıyla, el bombasıyla gelmiş sen onu öldürmezsen o seni öldürecek. adam yola mayın döşemiş ne yapsalardı? Halay mı çekselerdi? Bırakın bu hümanist, misyoner ayaklarını. adamlar yeni dünya ve afrika'ya gittiklerinde devamlı adam öldürdüler ve yerli halka şunu öğrettiler. biri sana tokat attığında sen diğer yanağını çevir diye. bu şekilde hümanistlik yaparak duygu sömürüsü yapmayın. terörist teröristtir.
Sevinmek ve üzülmemek farklı. Ben pkk lı insanlar çatışmada ölünce üzülmüyorum layığını buldu diyorum. Ha sevmediğim biri ölürse ona sevinebilirim.
" yakın bir zamanda sizi taramalıyla taramasıyla ölümüne sevmek kısmını tamamlayacağınız aşikardır."
Normaldir şimdi teknoloji de gelişti artı işareti üstüne getir indir çok güzel izlemesi.
ölümüne sevinilecek insan var, üzülünecek insan var şimdi..
çok doğru bir tutumdur.

yasa dışı amaçları doğrultusunda can almayı hak görenlerin canını almak gibi bir imkan olmasa, dünyada adaletin zerresi bile kalmamış olurdu.

her bir terörist köpeğin ölümü içimizi ferahlatmaktadır.
Teröristlerin ölmesine sevinme sebebimiz ideolojik yada siyasi düşüncesinden dolayı değil.
Terör halk içinde korkuya neden olan bir olgu ve bu teröristler gerek sivil gerekse toplum düzenini sağlamaya çalışan asker ve polise pusu kurarak onları şehit eder yada onları yaralar, şimdi bunu yapan adamları karşınızda size saldırı düzenleyeceğini düşünün ve sizde de silah olsun yani karşılıklı 2 silahlı unsur var, sen askersin yada polissin karşında ki terörist seni vuracağı zaman onu vururmusun yoksa ben şiddet yanlısı değilim vuramam diye düşünüp ölmeyi mi beklersin.
tabiki insanın ölümüne sevinilmez ama bunlar hayvandan bile daha aşağılık hayvanlar ihityaç için yaşlı ve zayıfları avlar bu babası belirsizler çoluk çocuk ayırmıyor ama allah için polisimiz de mısır gibi patlatıyor şerefsizleri.
"Kurdun ölümü kuzuya rahmettir" Ben o tererüstün ölümünü istemezsem binlerce masum, günahsız insanların ölümünü umursamamış olurum. Onun için bir fitne engellendiği zaman hayır işlerinden daha çok seviniyorum.

Bu kuzuya karşı kurda acıyan adamı anlıyorum lakin samimiyetsiz buluyorum. Kuzunun ölümüne uzulmediği ortada, lâkin kurdu seviyorsa onu kuzudan uzak tutmalı.
uludere şahaneydi. suruç'a da iyi puan verdim.
dünyayı kurtlar vadisinden seyretmemek lazım.
şizofren yazar sıçmığı. pardon tespitidir.
halbuki o geberen orospu evladı terörist uykusundaki polislerin, eşinin yanındaki askerin canına kıyarken gıkını çırakmayan mahlukatların terörist eniklerini aklama çalışması.

sevinmeyi bırak göbek atıyoruz lan! o terörist köpeklerinde, onların böyle sanal destekçilerinin de 7 sülalesini sikim.
neden sanal peki?
ben söyleyeyim. götünüz gidip o "özerklik" ilan ettiğiniz yerde türk askeriyle, polisiyle karşı karşıya gelmeye yemiyor.
öyle tomaya saldırmaya benzemez zira örenklerden de görüyoruz götünüzü patlatırlar sike sike.
leşiniz tanınmaz hale gelir. gamze akkuş ilgezdi gelir teşhise. gazi mahallesinde bebelere maskot olursunuz chp yalakalarıda göz yaşı döker.

alayınız gebereceksiniz. sanaldakilere de sıra gelecek.
bu ülke bir kürde türklere sunduğu imkanların %100 aynısını veriyor, kürt cumhurbaşkanı dahi olabiliyorken senin o özerklik diyen ağzını sikerim ben. anladın? pkk lı köpek soyları.
Ben ölebiliyorsam. Teröristi de ölebilir başka herkes de. Bundan dolayı üzülmem.
Ama iyi bir insan ölürse arkasından dua ederiz.
Şerefsiz birisi ölürse de küfür.
Olay bu kadar basit.
dinleyin lan beni pkkürt yazarları.sizin de ölümünüze sevineceğiz.çünkü insan bir sıkıntı bir beladan kurtulduğunda sevinmeli nötr kalmamalı.en doğal hakkıdır.
Asıl bir teroristin ölümüne üzülmek hainlik kopekliktir
--spoiler--
Bu devletin ekmegini yiyip ihanet eden bir gün ekmek yedigi yerden kurşunu yer.
--spoiler--
çocuk katillerini ve vatan hainlerini insandan saymadığımız için yapılması uygun olan aktivite. Bu pkklı kancıkların Gebermelerine Ben sevindim, sizde sevinin.
Nedense hiç birinin yüzünde nur yoktur. Nedenini anlayamıyorum. Allah rahmet eylesin diyecem, diyemiyorum. Kendi kararıyla insan öldüren birine rahmet okumak istesem bile okuyamıyorum. Asker dediğiniz zorla yollanan insanlar, polis dediğiniz ekmek parası peşinde. Adam öldürmek için yapmıyorlar o mesleği. Ama bu insanlar, yok ben halkımı savunacam, özgürlük, barış ayağına sosyal hayatta işe yaramayacağını anlayıp dağa çıkıyor. Sonrada adam öldürüyor. işte böyle birine acımak istiyorum, acıyamıyorum.