bugün

dün bir sosyalist, bir anarşist, bir kürt ve bir türk milliyetçisi olan 4 arkadaşımın tesadüf eseri bir araya gelmesiyle açılan ve ilerledikçe boka saran konudur. bir insana terörist deniliyor. ona düşman olan bir çoğunluk söz konusu. terörist denilen kişinin de etraflıca destekçileri, dostları var. kimseyi öldürmüş olmasalar da, onlara da terörist deniliyor. teröriste düşman olan çoğunluk, teröristi öldürmek istiyor. teröristi öldürmek isteyenler, cinayeti göze alıyorlar hatta buna can atıyorlar. yani birilerine göre terörist oluyorlar. neticede yancılar üzerlerine terörist yaftası yapıştırılmasıyla kalıyorlar.
konya/ beyşehir' de yaşanmış olaydır. şöyle ki efendim, arkadaşımla gece geziyoruz ve hatıra kalsın diye video çekiyoruz. arkadaşım alanyada yaşıyor uzun bir süre görüşemeyecegiz çünkü. karşıdan bir araba gelirken videoyu sonlandırıyorum ve flaş sönüyor. tabi hava soğuk kafalarımızda kar maskesi var. adam arabadan hızla inip "niye fotografımı çekiyon lan. kar maskesi falanda takmışsınız, peka (pkk diyor) mısınız lan?" diyor ve pkklı yaftası yiyoruz.
insanları yaşadıkları yere göre bile damgalayan insanlar vardır.
günümüz vatanseverleri tarafından bolca yapılmaktadır aa bu adam benim görüşümden degil hemen ona klavyeden küfür etmeliyim bir klavye vatanseverine örnek (lan mk çocugu sen nasil benimle aynı düşünmezsin ccc tanrı türkü korusun ccc) ve vatanseverimiz vatanı kurtarıyor.