bugün

bu durumda terör kim oluyor diye düşünmemize sebep olan saçmalıklardan birisi daha.
buzu söyleyenler, rte in hayalindeki kör sağır ve dilsiz olmasını istediği insanların düşüncesidir.
an itibarıyla tekrar başlanılması gereken kampanyadır.

ülke büyük bir terörün eşiğinde.
(bkz: götünden kampanya uyduran yazar)
sıfırın altında zeka seviyesine sahip dingillerce desteklenebilecek kampanya.

(bkz: bsgçk)
artık acıyorum size.

böyle bir durumda bile acizliğinden sesi çıkmayan başbakana "destek" diyebilecek kadar körseniz,

sizin de bu millî faciada sorumluluğunuz var.
başarıya ulaşma ihtimali kırmızı kar yağmasından, çöldeki bahtsız bedevinin kutup ayısıyla karşılaşmasından, trenlerin uçmasından bile daha düşük olan sözde kampanyadır. (tek destekçisi de sözkonusu kampanyaya imza atan kimsedir.)
bazı şuursuzların zoruna gitse de ülkem için desteklediğim kampanyadır.

en azıdan bazıları gibi ülkemiz için alkol almıyoruz.
bıktıran kampanyadır. bu da aynı "teröre lanet ve hükümete tepki" kampanyası kadar rezildir. şu şehitlerimizin temiz kanlarının üzerinden çekin siyasi arzularınızı...
her aklı başında türk gencinin desteklemesi gereken kampanya. soğuk kanlı olmak lazımdır.

hükümeti suçlamak bu durumda yapılabilecek en basit acizliktir.
(bkz: o içtiğinden ben de istiyorum murtaza)
herkes büyür adam gibi görünür,hatta uludağ sözlükte yazar bile olabilir ama gerizekalı fanatik herkes olamaz.
bu kampanyayı destekleyenlerin psikolojideki genel adlandırması için (bkz: stockholm sendromu)
her kuklanın iple yönetildiğini zanneden kurbağa kermit kampanyasıdır.
fazla makarna yemekten beyin hücreleri ölmüş gerzek saçmalaması...
eksik olan kampanyadır. chp yi de oraya çekmek gerekir. chp nin muhalefetine dur denilmelidir.

chp hiçbir pkk terör eylemine karşı ağır konuşmamıştır. neden olduğu merak konusudur.
(bkz: gerizekalı akp seçmeni)
şu anda doğuda askerlik yapan boğma incir rakısı adama sorar:
madem aqpbu kadar iyiydi de bu askerler neden öldü ulan ?
adı üstünde kukla işte.
10 yıllık ve ülkemizin %57' sini kapsayan enayilik kampanyasıdır.
iki kardeşe sormak gerek (bdp & chp), ülkeyi bir süreliğine bunlara vereceksin, tabi geldiğinde yerine bulmak kaydıyla (gerçi anında devlet kademeleri chp liler le dolar, ilk öncede yargıdan başlayıp 5-6 hakim koymaları olur), hadi diceksin madem bitirebiliyorsun bitir terörü (ki bilipte paylaşmamakta pisliktir).
(bkz: buna ne ekmek ne de su verin)
(bkz: saçmalamanın bir sınırı olması gerektiği)
(bkz: oksimoron mu moron mu anlamadım)
(bkz: Yazar burada at gözlüğü takmış)
Tanım: Kuklanın önde gideninin başlattığı kanpanyadır.
cemaat poposu yalayarak troll olduğunu sanan yazar tespitidir. cemaat demişken, cemaatin türkiye üzerindeki kuklası tayyipçik başa alınmakta. kukla dediğin kuklayı tutar.*
edit başlık başa kalmış
düzgün imla kampanyasıyla desteklenirse süper olur.
güncel Önemli Başlıklar