bugün

Hayatımda asla yer vermeyeceğim insanlar. Bir insanı kötü yapan şey başka insanlara, başka canlılara zarar vermektir. Masum bir insanı, bir canlıyı öldüren bu hayattan koparan insana ya da bir örgüte sempati duyan bir kişiye asla değer vermem. Bir katili savunanın gözümde bir katilden farkı yoktur.
devletime zeval gelmesin diyen tiplerdir.
Aklı sikilesi moronlar sabahtan akşama kadar kari edilirler.
sayıları akp sayesinde oldukça artmış kitle.

apo'yu halk kahramanı ilan edip, türkiye'nin doğu'sunu yıllarca pkk'ya teslim eden, askerin-polisin elini kolunu bağlayıp, pkk'nın kendi asayiş güçlerini kurup halktan haraç toplamalrını sağlayan malum iktidardır.

yıllar boyu pkk doğu'da zafer kazanmış gibi lanse edilip insanların zihnine kazındıktan sonra, milliyetçi oylar gelsin diye şehirleri bombalamak fazlaca tribünlere oynamaktır.
Demek ki isteyince mücadele edilebiliyormuş.
Kendi kurşunlarıyla ölsünler..
açılım saçılım vaktinde verdiler meydanları bu şerefsizlere, 5'ti 10 oldular. gencecik beyinlere yalanlarla devletten uzaklaştırdılar. daha 3-4 yıl önce yumrukları sıkarak bu şerefsizleri izliyorduk. dokunsak bize dokunuyor terör örgütü sempatizanları bize bakıp gülüyordu. açılım saçılım bitti katlarca artan sempatizan, milis ve militanlarla uğraşıyorlar şimdi. umarım adam akıllı mücadele edilir.
Sözlükte veya internette Kimseyi şikayet etmem. Çünkü bu devirde terörist olmak 2 çift lafina bakıyor. Bir bakmışsınız yarın kahramanlar terörist hainler vatansever.
dincisi ile ayrı, özerkcisi ile ayrı bir dünyadır.
sözlükte var olan domuz spermleridir.
pkk dan tutun ışide ne ararsan var.

Hizbullah fanların sayıları da yüksek.

(bkz: hizbullah/#35278786) bunu eksilediklerine göre destekliyorlar kabul ediyorum.

edit: bunu bile eksilediler. adam akıllı bir lider olmadığına şükredin. ben lider olsa toplumsal temizlik adına sizleri gaz odasına yollardım.
Şu devirde terör örgütü sempatizanı olmayan var mı? Bu ülkede terör örgütü sempatizanı olmak an meselesi. Aynı zamanda bir terör olayına kurban gitmekte öyle.