1. 36.
    ayet: kadınlarınız sizin tarlalarınızdır. onlara nasıl dilerseniz öyle varın.
    1 ... cilveloy nanayda
  2. 35.
    Sekste igrenclik gunluk hayat seviyesinde degil. O yuzden yapmak isteyen ancak ulan kendimi rezil duruma dusurmeyeyim diyenler bence rahat olsunlar.

Ayrica olm, yemek giren yeri sikiyorsun da, cikan yeri niye sikmeyeyesin. Gunahsa digeri daha gunah olmali.
    1 ... peder
  3. 34.
    Günahını sevabını düşüneceğinize, sağlıklı mı ya da değil mi onu düşünseniz daha iyi olur.

Araştırdıktan sonra mideniz bulanacak ve o işten uzak duracaksınız.
    ... goddesss of darknesss
  4. 33.
    günah mı bilmem ama en yobazına bile domalsan affetmez ama.
    yemeyin beni şimdi hayret ya...
    2 ... yoksun hala nerdesin mahmut
  5. 32.
    once mide yazmayi ogren arkadas sonra gelir anal seks halkinda uzun uzun konusursun.
    1 ... beton baris
  6. 31.
    günahını falan çok bilemem de, tıbbi açıdan ciddi hastalık riskleri taşıdığını bilmekteyim. bunu yapan miğdesizdir. net.

yalnız kafama takılan bir şey var, sözüm ona %99'ı ultra hiper süper manyak müslüman olan ülkemizde anal seks çok sevilerek icra edilmekte. ağzımı açtırmayın benim şimdi özellikle şu ''muhafazakar'' kesimde anal gang bang fetişi hat safhada...

bunun da nedeni aslında çok çok basit. türk toplumunun sağlıklı bir cinsel eğitim ile bilgilendirilmesi yok. üstüne bir tutam yobazlık ve sağlıksız cinsel yaşantı ekleyince de hooop anal sekssss. hadi daha da pisleşeyim, bekareti korumak adına anal seks yapan kadınlar var bu ülkede...

en tuhafıma giden şey de bizim toplumun riyakarlığı ve iki yüzlü karakteri... herkes çok müslüman herkes çok şeker. ama kapalı kapılar ardında her tür uç ve sapkın şey yapılmakta...
    6 ... glorfindel06
  7. 30.
    Düzü varken gerek yok böyle aksiyonlara diyerek günah olduğunu bildiriyorum. Bakire kalmak için tuvalet tutamama hallerine düşmeye gerek yok. Evet.
    1 ... hannah mckay
  8. 29.
    Ters ilişki livata hükmündedir. Sapkınlıktır. Hem günahtır hem haramdır. Hem de Lanetlenmiştir. Ayrıca islam hukukunda kadına boşanma sebebidir.
    5 -3 ... gazeloglu
  9. 28.
    düzünü doğru dürüst yapmalı önce.
    2 ... fergu
  10. 27.
    Haramdır.en ağır haramlardan biridir.
    4 -4 ... elder statesman