1. 1.
  tayyip erdoğanın gerçekliğine inandığım kalimesidir
  kaç pkklı müslümandır yada insandır
  masum insanları öldürenler hangi dine mensuptur **
  3 -1 ... shennay
 2. 2.
  terörün dini yoktur lakin teröristin dini vardır.tabi bir dine mensuptur diye de o dine bok atmanın pek mantığı yoktur.
  3 -2 ... chilavert
 3. 3.
  terörün dini vardır,olmaz olur mu hiç.. terörün dini satanizmdir..
  george bush bence dünyanın en büyük teröristidir,george bush un patronu şeytan değil mi?..
  4 -1 ... selmagezinir
 4. 4.
  terörün dini yoktur ama akıl almaz bir politikası vardır.bu politikanın en büyük tuzağı, avı, avcısı da dindir.din vicdan ve akıl sahibi insanları etkisi altına alan bir olgudur ya da aklı ve vicdanı olan insanların dinleri olur demek daha doğrudur.hiç bir teröristin vicdanı olmadığı düşünülürse terör denen vahşinin salyalarından akan din olamaz.olsa olsa kanlı bir siyasettir, paradır, hırstır..
  1 ... esneyenahtapot
 5. 5.
  terörün kendisi bir din, en azından bir din ikamesidir. kendini bu yola admış terörist romantik bir coşku yaşamazsa zaten o yolda yürüyemez. terörizm içine kimi zaman sol kimi zaman sağ kimi zaman islam kimi zaman başka bir din sosu katılan başlıbaşına bir dindir.
  ... williamhowardtaft
 6. 6.
  terörün dini cehalettir;cahilliktir.müslüman ülkelerde terörün yaygın olmasının sebebi de hala pozitif bilimlerin ne olduğunu dahi idrak edememiş olmalarıdır.
  1 -1 ... disco inferno
 7. 7.
  Müslüman ülkerelere terörist diyenlerin bu ülkelere saldıran ve onları sömüren ülkler olduğunu düşünürsek,--ki bu ülkeler başta Amerika ve israil'dir-- kendilerini aklamak için karşı tarafı "terörsit" ifadesiyle tanımlarlar.
  Oysa Filistin'de,Irak'ta,Lübnan'da ve hatta Afganistan'da mağdur olan halk kendini düşmana karşı savunuyorsa buna terör denilemez.
  Ortada bir terörist varsa bunu devlet terörü yapan Amerika ve israil'de aramak gerek.
  1 -1 ... italiano