bugün

Termos davası.

görsel
görsel
Lgs'de sorulması gereken cümle. anlayabilen en baba üniversiteyi hak eder.

"Termosumu açarken bekar olduğunu söyledi, sonra Mustafa'ya aşık oldum."
Yukarıdaki cümlede anlatılmak istenen nedir?
A) zaten Mustafa evli olsa da fark etmezdi.
B) aytan teyze termos açan Mustafa'da biseps triseps ne varsa görmüştür.
C) Anadolu irfanı sarmış dört bir yanımı, ille de tokmak ille de tokmak.
"termosunu açarken bekarım ama sonrasına garanti veremem" .
üfff başlık araklamacalar.

(bkz: termosu açan mustafa ya aşık oldum)

Pehh.
Termos açabilen bir erkeğe düşmeyecek kadın yoktur.
termosu sıkışan varsa açabilirim, bekarım...
şu olayı bugün oturup izleyeceğim detaylıca sırf meraktan.
hayin bir adamın eylemidir.

bak bazen her ne kadar her şeyin alemlerin rabbinden geldiğine inansam bile, her şeyin bir şekilde alın yazısı olduğuna inansam bile isyanım geliyor böyle. üstümü başımı parçalayıp hulk gibi sağa sola saldırasım ve herkese çemkiresim geliyor "nedennnn laaaaaaaaaannn nedeeeeeeeeeeeeeennn" diye. o kadar çok şanssızlık yaşıyorum ki böyle "allaaamm bir işim düz gitsin gayrı gayrrrııııııı" diyesim falan geliyor. ama sonra böyle şeyleri görüyorum böyle hayatları görüyorum böyle insanları görüyorum ve derhal kendimi toparlayıp "ööhhööööm allahım sana şükürler olsun" diyerek mevzuyu kapatıyorum.

yani velhasılı bu teyze özelinde değilde genel olarak ; lan oğlum nasıl hayatlar yaşıyorsunuz lan siz ? bunlar neyin kafası arkadaşım ? ulan hayatım boyunca ülkeden dışarı çıkmadım yani yabancı insanlar nasıl hayatlar yaşıyorlar bilmiyorum sadece eş dost akrabadan öğrendiğim kadarına vakıfım. belki onlarda da böyle absürd olaylar oluyordur lakin 1000 tane oluyordur 5000 tane falan oluyordur. lan bizim 83 milyon nüfusumuz var ve bu nüfusun en az yarısı çok değişik kafaları yaşıyor. belkide bu ülkeyi böylesine farklı kılan şeylerden birisi de insanların bu tuhaf durumlarıdır bilemiyorum. çok uzun yıllar böyle programları hiç izlemedim. şansım varken bile izlemedim hep kaçtım ruh sağlığım bozulmasın diye. ama bu lanet olasıca pandemi yüzünden hafta içi eve tıkılı kaldığımız zamanlarda 2 defa falan 10-15 dakika bile olsa izlemek zorunda kaldım. sizlere verebileceğim tek tavsiye bunları izlemeyin. eğer hayatınıza normal bir ruh hali veya olabildiğince normal bir ruh hali ile devam etmek istiyorsanız bunları izlemeyin genşler.
insanın aklına gelen soru:
Toplumda olan yozlaşma cehaletin önüne geçmek için Gündüz kuşağında yapılan özellikle Esra Erol vb format yayını yapan kanallarda işlenen konular kişilere bakıp "bu insanların çocuk sahibi olması engellenmek için kısırlaştırma yapılmalı ve oy kullanma hakları engellenmelidir" diye söylenmek haksızlık mı?
asıl sorulması gereken soru; termostaki su sıcakmıydı, o mu ısıttı ?
güncel Önemli Başlıklar