bugün

bu tür kıyafete hayalet de dendiği görülmüştür.
içlik denince akla hıyarlı baba gelir.
askerde mutlaka giyilmesi gereken kıyafet altı giysidir.
oldukça işlevsel, kıyafet altı giysidir.
kış aylarında vücut ısısının muhafaza edilmesini sağlar. hastalıklara karşı mücadele eden vücudun yükünü azaltır. özellikle askerler için soğuk havalarda kurtarıcı işlevi gördüğü söylenir.

herkes için böyle olmakla birlikte, biraz esprili bir çağrışım yaptığı da bir vakıadır. içlik giyen erkek, o haliyle epey gülümsetir insanı. swh

bir arkadaşım/dostum/canım ciğerim de takılırdı böyle bana... ters giyiyorsun, unutkanlıkla pantolonunun üstüne giyiyorsun falan diye... bu sabah acele acele giyinirken fark ettim, harbiden de ters giymişim, düzelteyim dedim. sonra, amaaaan zaten pantolon altında deyip öylece gülümseye gülümseye giyindim. hayat işte *
hem sıcak tutar hem rahat hareket etmeyi sağlar. evet.
Cidden işe yarar hayatımda ilk defa askerde giydim tabi istersen giyme götün donar bunun üst kısmı da vardır lahana gibi üst üste giyinip soyunursun 10 dk süre verilir sana ya bunlar aklıma geldikçe hıammına.
allah hastaneye düşürmesin içliğidir.

hayır yani hemşire hanım gülecek ne var? tayt gibi görünebilir ama senin 5 liralık götü boklu taytından değil. termal içlik o. 50 küsür lira yarraaaaam .
görsel
termal deyince daha bir havalı olan içliktir.

malumunuz normal iç donlar soyununca seksi olsun diye giyilmekte, ama termal içlik sıcak tutsun diyedir.
soğuk havaların, vazgeçilmez can güvenliği
Kış şartları ağırlaştığı için tschibo dan aldım. Yün gibi sıcak tutmuyor ama üşümüyorum da. Herkese tavsiye ederim.
sicak tuttugu felan yok, sadece o kadar para verdiğimiz için isindik saniyoruz.
son dönemlerde furya şeklinde her yerde görülen içliktir. ne oldu bizim yün içliklere de termal içliğe ihtiyaç duydunuz.
termal iclik yun gibi degildir hareket halinde degilseniz isitmaz.
Kış şartları ağırlaştığı için doğalgaz faturası yüksek geliyor. Kombiyi açmazsan ısınamıyorsun. Açarsan da 350 lira minimum fatura geliyor. Gece yatarken kalın giyinince insan terliyor. Su içmeye veya tuvalete kalkınca ev soğuk sen sıcaksan hasta oluyorsun. Ben de çare Sarıgül misali termal içlik aldım. Hem evde de astronot gibi kırk kat giyinip gezmeye gerek kalmadı. Evet fakirim .
giydiğimdir. 10 numaradır. giymediğim günler götüm ve hatta bokum donuyor.
(bkz: içlik giymenin erkekliğe etkisi)
Askere gelenlerin değerini en iyi anladığı malzeme.
görsel
sıcak tutsun diye üretilmemiştir. vücut ısısını korusun diye üretilmiştir.

thermoform'un termal içliği nasıldır, kullananlardan yorum beklerim.

not: evet askerlik.
döş kılları yüzünden kaşıntı yapan meret. sütyen düzelten kızlar gibi ikide bir elimizi göğsümüze sürtüyoruz. çok ters oluyor.
ne içlikler gördüm içinde piçlik yok
ne piçler gördüm içinde içlik yok

mevlana.
kumaş pantolonun altında belli olmasın diYe incesinden giydiğimdir.

Ulan iş yerinde sıcaktan öldüm tüm gün lanet olsun bir daha giymem diye düşünürken akşam servisten inip o soğuğu hissetmeyince helal olsun sana içlik dedim. Candır can. özgüven veriyor bırak soğuğu kurşun işlemez zırh varmış gibi geliyor.
bugün alıp ilk defa denediğim şeydir. şu anlık bi sıkıntımız yok.
Sağlıksızdır, sentetik iplikten yapılır.