bugün

Ne gerek var. Yapmacık sevgilere mi ihtiyacınız var?
Eğer terk edilmek üzere olan arkadaş suçlu ise ve durumu anlayıp olayı düzeltiyorsa sıkıntı içermeyen bir durumdur. Ama aksi takdirde çok saçma olacaktır.

sevgililer gününü, doğum günümü kutlamadın ühüü diye terk etmek istiyorsa sittirsin gitsin.
görsel
Aynı ben.
Yola inanmışlarla çıkılır ikna edilmişlerle değil.
+Terk ediyorum seni Selami
-Güle güle Ayten he bu arada kapıyı iyi çek ceyran yapıyor da.
-Peki
+Sağol gral.
Ölünün canını ikiletmektir sonunda mutlaka ölür.
boynuz yemekle sonuçlanacaktır...
Ya bırakın gitsin ne iknası?
ikna mı?

Artık beni sevmeyen, benden giymek isteyeni ne için ikna edeyim. Uğurlar olsun.
bir kişinin aklına bir kere ayrılık düştü mü, ağzından o kelime çıktı mı artık geri döndürülmesi çok zordur. ara vermek falan da yaşanan acıyı uzatmak, kaçınılmaz sonu ertelemekten başka bir şey değildir. ben dahil bir çok kişinin yaptığı büyük hatadır. aslında iknaya falan gerek yoktur, artık o zaten senin değildir.
hep kendinden vermektir. savaşta mağluğ ülkenin antlaşma imzalaması gibi aşırı imtiyaz vermektir.
en büyük hatadır.
(bkz: ayrılalım diyen sevgiliye şşşşş deyip 50 tl vermek)
Kafasına koyduysa bugün gitmezse yarın gidecek nasılsa , boşa kürek çekmektir.
seven insan için içler acısı bir durumdur ama sevmeyen insan için kabızlıktan daha beter bir ıkınma seansıdır. zaman geçmek bilmez, akla kelimeler gelmez, dil yalana dolanır bu durumdan dolayı kalp sürekli dile küfürler savurur.
türkiyenin ab'ye girmeyi diretmesi kadar gereksizdir.
bugün de günü kurtardık. yaşasın powerpuff girls!!
Ayrılığı ertelemektir.
Gerek yok uğraşma azizim senden gitmiş o.
gereksizdir. askerliği tecil ettirmeye benzer.
acınası durumdur o kadar da düşmemek gerekir gidene yol verilmelidir... vazgeçen zaten kafasında bitirmiştir bedenen geri dönsede en ufak bi sıkıntıda tekrar bırakıp gidicektir. zorlamaya gerek yok...
aniden brad pitt'e dönüşmek. *
kadınsa dişiliğini kullanarak, erkekse pahalı hediyeler alarak fazla çabaya gerek kalmadan halledebilirler. bazen işe yaramaz tabi ama yaradığı durumlar daha çoktur kanımca.
nafile çabadır, siz vadettiklerinizi yerine getirseniz dahi o gitmek için türlü bahaneler bulacaktır. Bırakın gitsindir.
hiçbir şey değişmez. sonuçta ilişki yine pamuk ipliğine bağlı şekilde kalacaktır. hiç kimseyi zorla tutamıyor insan.
(bkz: sevgiliye holosko artı bir miktar para önermek)