bugün

insanı depresyona sokabilir, evet.
eski sevgili tarafından yapılandır.
kalp kırar. üzüntü verir. acı çekersin. terk eden basar gider bu duygularla baş başa kalırsın. bazıları terk ederken karşı tarafın kalbi yok sanıyor.
kuşu ne kadar avucunda sıkarsan boğulur. ama kuşu serberst bırakırsan kuş gene bildiği yere gelir.
amına koyim böyle işin . ağlıcam lan.
nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum ama.
ben ayrılmak istiyorum.
neredeyse 570 gün sonra, 19 ayın ardından. aniden böyle terk edilebilirsiniz. bu ayrılık değil keşke insanlar ben seni terk etmek istiyorum diyebilseler.
"Küçük yuvarlak bir masada, rahatsız bir sandalyeye oturdu. Etrafa şüpheci ve sıkılmış gözlerle baktı. Kalabalık bir kahve dükkanının terasında, birbirine çok yakın masalarından birinde oturuyordu. Çantasından çıkardığı telefonuna baktıktan sonra ekranını ters çevirip masaya bıraktı. Sandalyeye sırtını yasladığında arkasındaki masada oturan insanlarla çok yaklaştığını fark edip ivedi bir şekilde kendini öne çekti. Oturuşunu kısaltıp bacak bacak üstüne attı. Eteğini düzeltti. Tavana asılmış ısıtıcıların sıcaklığını yüzünde hissetse de rüzgar bacaklarını okşuyordu. Kalbinde ritimsiz çarpıntılar, gözlerinde kuşku dolu bakış, hareketlerinde stres ve paniğin yarattığı kontrolsüzlük vardı. Kafasını kaldırıp kahve dükkanının içine bakarken boynundaki kelebek figürlü kolyesi göğüslerine doğru kanat çırpıyordu. Siyah üzerine kırmızı-yeşil figürleri olan gömleği teninin normalden de çok parlamasına neden oluyordu."

http://mbsadam.blogspot.c...ansal-terk-edilisler.html
hiç böyle şeyler yaşamadım.

evlenmeyi düşündüğüm kız liseye gidiyordu üniversite okuyacam dedi bende sen bilirsin dedim bitirdim.

benim niyetim liseyi bitirip evlenmekti.
Terk edilmekten daha kötü bir şey varsa o da sizi terk eden insanı affetmektir. Bunu yaptığımdaki mide bulantısını hiçbir şeyde yaşamadım.
Biri sizi bir kere terk etmişse artık ne olursa olsun hiç bir şey aynı olmayacaktır barışsanız bile ilk fırsatta sizi tekrar terk etmekten çekinmeyecektir.

Hele başkası için terk etmişse , sizi hiç sevmemiştir sadece gerekli koşullar altında , elinin altında siz olduğunuz için sizinle zaman geçirmiştir.

O yüzden size kapıya gösterinin suratına kapıyı siz çarpın.

Hiç bir şey veya hiç kimse özel ve eşsiz değildir. Bu hayatta da alternatifi olmayan hiç bir şey yoktur bunu unutmayın.
Kabullenmesi insanlara çok zor geliyor. Ama bunu gereksiz özgüven, gurur vs meseleleri haline getiriyorlar. Arkadaşlar terk edilmek sevilmek kadar doğal ve güzel bir şeydir sizin özgüveninizle asla bir alakası yok vallahi. Şimdi deneyimli tayfa yazacak sen hiç terk edildim mi diye. Sizi ilgilendirmez aslında ama hadi cevap vereyim evet çok hatta başlarda ben de sizin gibiydim. Sonra sonra oturduk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.