1. ?.
  vuslatın yandan yemişini yaşayan yazarın nafile çabasıdır.

  Şu anki ruh halimin tarifi. An itibariyle sevgilim tarafından terkedilmiş olmanın verdiği manevi duygular, "acaba beni rahatlatacak bir entry var mı" yada " sohbet edecek bir yazar bulurmuyum" gibi sorular sormama neden oluyor.
  sözlük bi işe yaradı mı? yaramadı.
  2 ... maksat muhabbet
 2. ?.
  o dağınık ruh haliyle yapılabilecek en doğru davranış. belki sözlükte boyu boyuna, huyu huyuna denk bir yazarla karşılaşıp izdivaç yapılabilir.
  ... arabaciarabayatasget
 3. ?.
  kişiyi "aaa sözlük eski sevgili ydi, sevgililer günü ydü deli divane üstümüze gelirken nasıl unutturabilir terkedilmenin acısını?" şeklinde bir ikileme sürükleyen eylemdir.
  2 ... dalgali kur
 4. ?.
  (bkz: başlığa mutluluk yazıp ara yı tıklamak)
  2 ... sen bana bu diyemezsin
 5. 1.
  terkedilen mutlulugu burada bulabilir mi bilemem ama yazarak rahatlayabiliyorsa sayet, burasi cok uygun bir yerdir.. butun acisini parmaklarinin ucundan buraya, gozyaslarini da klavyesine akitir.. sonra birer ikiser mesajlar gelir, eline saglik, yuregine saglik diye.. anlar ki yalniz degil, bir tek onun cani acimamis.. paylasir acisini yuzunu bile gormedigi insanlarla.. nasil oluyor bu, ne garip der, ama bilir ki bulundugu ortam yalan soylemeyi, birbirini kandirmayi gerektiren bir yer degildir.. herkes neyse odur.. hatta kimi zaman daha bile kolaydir hic tanimadiginiz birine derdinizi dokmek.. gunler, aylar gecer.. bir bakilir ki sevincler de paylasilir olmus.. hayat yeni yeni ruzgarlar doldururken yelkeninize, acidan oluyorum zannederek yazdiginiz yazilar, kimbilir baskalarinin rotalarini cizmekte su an..

  bu da bonus: (bkz: kal desem de git lutfen)
  1 ... nevergonnabe..
 6. 2.
  sözlükten de aradığı ilgiyi bulamayınca hepten dibe çöktüren hadisedir.
  ... jansery
 7. 3.
  sözlük bana karı bul allahsız ın kibarcası.
  ... impayatoy
 8. 4.
  (bkz: yaralarsın ama yaralarımı da sararsın)
  ... queen
 9. 5.
  (bkz: aşkı sözlükte aramak)
  1 ... arabaciarabayatasget
 10. 6.
  https://video.uludagsozluk.com/v/terk-edildim-4540/

  ... mulayim