1. 1.
  Son zamanlarda sayıları iyice arttı bunların. Acıtasyonun bu kadarı amk. Geberip gitme diye gelenden ne sana hayır gelir ne de sen böyle salaklıklar yaparak bir şeyler elde edersin. bu kadar düşmemek lazım.
  2 -2 ... draco von hagen
 2. 2.
  kendini küçük düşüren sorunları olan kızdır. sevgilisinin vay haline bu kızdan çekeceği vardır.
  1 ... eyican
 3. 3.
  ayrılındığı hayırlı olmuştur, beyin ve olgunluk olarak gelişimini tamamlamamış liseli bile olmayan kız türüdür.
  ... jeune
 4. 4.
  beyin nakli yapılması gereken kızdır.
  2 ... aaaa ama
 5. 5.
  Bu kızın sevgiliside kız onu terk ettiğinde "beni terk edersen seni öldürürüm" diye tehdit ediyordur.
  ... korebenin tuvali
 6. 6.
  ulan adamı sevgiliden sogutur çok fena bi durum alah kimsenin başına vermesin gerizekalı varoşlarla takılmayacan aga cazgır hepsi .
  1 ... diyagaram
 7. 7.
  (bkz: beni terk edersen kendimi intihar ederim)
  ... en asil duygularin insani
 8. 8.
  adi kızdır.

  önce bin bir dalavere tavlarsın kızı, nazını tribini çekersin. bir müddet sonra kız bağlanmaya, akabinde ters orantı ile oğlan soğumaya başlar ve durum tersine döner. ve esas oğlan gitmek ister. kız önce bedenini sürer erkeğin önüne onursuzca, erkek bir müddet daha kalır. sonra oda sıkar sevgi olmayınca ( atasözü iyi giderdi buraya ama aklıma gelmedi. ) . ve en son safha gelir.

  kendime bir şey yapacağım der acizliğin renkli kokulu hali göğüs, vajina ve çeneden oluşan o melun şey. kastım size değil amerikan halkı, kastım paspas tarzı yerlerde gezen bu tür kızlara.
  -1 ... aykirifikrinincedali
 9. 9.
  gururdan eser kalmamış kızdır. bir erkeği hele ki onu sevmeyen bir erkeği hayatından, ailesinden daha değerliymişçesine sen beni sevmiyorsun ama yerin herşeyin üstünde diyerek kendini aşağılayan kızdır. seven bir çiftin yaşacakları önemlidir, değerlidir fakat sevmeyen bir erkeğe karşılık bu kadar ezilen bir kız herşeyden yoksundur. başlarda alavere dalavere için bunu kullanıyo bile olsa ilerde hep kaybedecektir. kocasından dayak yiyip susacaktır belki de. düşünmeden geçirdiği gençliği adına üzülecek, erkeklerden başka alanlarda değerlendirmediği hayatı adına başını taşlara vuracaktır. yazık bile değildir.
  -1 ... fucuratmucurat
 10. 10.
  ilişki devam ederken "senin için ölürüm." gibi saçma sözler etmiş ve tükürdüğünü yalamak istemediğinden de blöf amaçlı tehditkar sözler eden kızdır.

  (bkz: acıtasyon)
  (bkz: ajitasyon)
  2 ... cok cahilsin keske silik yesen