1. 1.
  Bir kadın sizi terk ettiğinde en az sizin kadar canı sıkılsın isterseniz, yapmanız gereken şey öylece hayatınıza devam etmek olsun. Kadınlar terk ettikleri erkeği artık sevmeseler de, öyle ya da böyle peşlerinde dolansın ve ilgisini göstermeye devam etsin isterler. Neden onun hoşuna gidecek bir şey yapasınız ki? Hem yolunuza devam ederseniz, sizden sonra yolunda gitmeyen bir ilişkinin ardından kapınıza gelmesi de muhtemeldir. O zaman onu reddederek terk edilmenizin acısını "kılınızı bile kıpırdatmadan" çıkarmış olursunuz. Artık sizi terk ettiğini değil, elinden kaçırdığını düşünecek ve emin olun bu onda pişmanlık yaratacaktır
  4 ... tombiş
 2. 2.
  intikam almaya çalışmamak en iyi yoldur sanırım. kadın,erkekte hiç bir iz bırakamadığını, önemsenmediğini, er kişinin hayatında hiç bi değişiklik yapamadığını düşünür ki zannımca en kötüsüdür bunlar bir kadın için.
  1 ... elendil
 3. 3.
  (bkz: umursamamak)
  2 ... painkiller
 4. 4.
  (bkz: unutmak ve affetmek iyi insanların intikamıdır)
  3 ... no leaf clover
 5. 5.
  terk eden kadını manevi hazzın doruklarına getirecek eylem
  2 ... migren
 6. 6.
  zaman kaybı olur onun yerine kendini başka şeylerle meşgul etmek daha mantıklı olur.zira her denemede yapan daha da küçülür, karşı tarafta daha afedersin dötü kalkar zaten terkedeceğini sezdiğin kızla* birlikte olma hele aşık hiç olma kafa yok mu kardeşim derler.
  2 -1 ... ratata
 7. 7.
  bir kadından intikam almak, kadın o kişiyi sevmiyorsa mümkün değildir.
  5 ... devedikeni
 8. 8.
  yine kendinize aşık edip terkedin. *
  1 -2 ... yokmuşum
 9. 9.
  yanlış anlaşılan başlıktır. zira başlık "terk eden kadindan intikam alma" dır "terk eden kadından intikam alma yolları" değildir, anket değildir.
  1 ... redwinemania
 10. 10.
  nafile bir ugrastir. giden gitmistir iste, gosterilen her caba daha da kucultur insani.
  1 ... dramtatatam