1. 1.
    Terk etme nedeni kafasında başka birisi olmasidir ve onun da sizin ona verdiklerinizi (olumlu şeyler) vereceğine inanmış olmasıdır ancak bu sadece yanılgıdır. Olası bir geri dönüşte sevdiği için döner diye bir kural yok. Merak ettiği için dönebilir, pişman olduğu için dönebilir bir menfaat icin veya baska bir şey için. Bunu iyi kestirmek lazım.

Eğer terk etme nedeni kafasında başka birinin olmamasiysa sebep sizin bariz bir hatanızdır ve özür dilememenizdedir. Gel gelelim ben hatanız ne boyutta olursa olsun seven bir kadının içten dilenen bir özrü geri cevirmeyeceginden şüphe duymam. Israrla kabul edilmeyen özürün altında yatan sebep sizin hatanizin boyutu değildir, onun kafasındaki diğer kişidir.
    5 ... o oyle olmuyor
  2. 2.
    Piyango tutturmak kadar zor bir ihtimal.
    1 ... pesimistadam
  3. 3.
    her zaman yüzde 50 ihtimal vardır ancak bu yüzde 50 ihtimalin gerçekleşme oranı epey düşüktür..
    4 ... strobist
  4. 4.
    Dönse dahi yine aynı sebepten gitme ihtimali yüksek olan kızdır kimden mi biliyorum bir arkadaşımın da arkadaşı.
    ... locke
  5. 5.
    Çevremde gördüğüm kadarıyla kızlar genelde sevgilisinden ilgi alaka görmediği zaman ayrılıyor, bazıları bi nevi yokluğunu gösterip sevgilisinin dikkatini çekmeye çalışıyor böyle durumlarda eğer ısrar edilir ve ilgilenirse kız geri döner
    2 ... dokky
  6. 6.
    nasıl zamanda geriye dönülemiyorsa bir şeyin, ilişkinin bitimindede geri dönüş olunmaması, olunursa da saçma olacağı kanaatindeyim. eğer o ilişki güzel olsaydı zaten bitmezdi.
    ... ezio auditore da firenze
  7. 7.
    Geri dönme ihtimali, 2013 yazının eminönü-kadıköy vapur hattında kaldı. Ben de orada kaldım gidemedim bir yere, bir adım ileriye.

kim gelip gittiyse ben aynı seferi yapmaya devam ettim.
    4 ... stairway leading to hell
  8. 8.
    dönse de bulamayacak kızdır
    giden gider, biten biter.
    1 -1 ... minotavros
  9. 9.
    Katil olay yerine illa ki doner.
    3 ... thug life nigga
  10. 10.
    Sadece eziklerin hesaplayacağı ihtimal.
    -1 ... ruhsal enfeksiyon