bugün

Alakası yoktur. futbolcuların ne suçu var hey iNSAN
tam tersi de olabilir gs ağırlıklı alıp onlarıgs başkanına ve yeni gelicek hocalarına karşı cephe almalarına da neden olabilir , yapsa kimse kızamaz kendisine.
şuan için muhtemel olan senaryodur. çünkü milli takımda fenerbahçe ağırlıklı bir kadro var, terim in özel bir şey yapmasına gerek yok.
böyle birşey olamaz bence çünkü adam galatasaraylı keşke gönderilmeseydi babam kadar severdim o adamı halada seviyorum yazık oldu o adama
doğru olur. hatta çağırılmasına rağmen ünal aysal da göndermeyebilir kendisi. bugün olanlar şunu gösteriyor; herkes gizli kahraman ünal aysal ı unutmuş ve terim i savunup ona küfür ediyor.. bence bu döneklikten dolayı futbolcular terime küsse bile haklıdırlar. ayıptır ayıp..

milli takımı seçen terim. sözleşme istemeyen terim. telefonlara çıkmayan terim. toplantı çağrısını reddeden terim. başkanla görüşmek istemeyen terim. galatasaray beni kovmadıkça gitmem diyen de terim.

milli takıma gitmesine ses çıkartmayan ünal aysal. sözleşme öneren aysal. telefonla 2 gün arayan aysal. terimi toplantı ve görüşmeye çağıran aysal. ben burada oldukça terim de burada olacak diyen de aysal.

sizce sorun kimde ? ben değil siz cevap verin..

not: bu entry yi okuyan galatasaraylılardan 5 kat daha çok galatasaraylıyım. ben galatasaray'ı yaşıyorum.

not 2 : hiç bir şahıs galatasaray'dan büyük değildir (hz. muhammed hariç)
imkansız olacak olaydır. evet.
güncel Önemli Başlıklar