bugün

artık olmayandır. özellikle doksanlar sonrası nesilde kesinlikte yoktur. nerde piç,aldatan, haram ete haram et dokundurmayı tabuları yıkmaya eşdeğer tutan orosbu çocuğu var, kızlarımız orda.

ya da ben çok old school um.
efendi erkek vardır da tercih edilen kısmı yanlıştır. filmler de dahi bakın orda güzelim mis gibi yakışıklı, eli ekmek tutan, okumuş, aile tarafından sevilen çocuk dururken; serseri, uğursuz, düz taban olanı seçer başroldeki hanımefendi kızımız. zamanında izlerken hep kızıyordum baksana şurda ne güzel '' bla bla'' var diye; ama şimdi anlıyorum ki o kız haklıymış ona kızdığım için çok pişmanım gerçekten. o efendi çocuklar her dediğiniz yaptığından emret sevgilim modunda olduğundan istenmiyormuş. bir de her zaman doğru olanı yapma geyikleri yok mu adamı öldürüyor resmen. diyorsun ki tamam sevgilim sevgililer gününü kutlamayalım bu kapitalizmin bir oyunu, neyse gün geliyor, gün oluyor 14 şubat adam cidden bir hediye almamış oğlum bu kadar da itaat edilmez ki. şimdi bir şey de diyemiyorsun herkes sevdiceğinin yaptıklarını anlatırken sen de bizim ki çok güzel söz dinliyor dersin.
bak gördün mü konu nerden nereye geldi? işte bu tercih edilen ama sonra vazgeçilen ya da hiç tercih edilmeyen çocuklar böyle de yorar adamı.o zaman napalım içelim güzelleşelim.

şerefe!
genelde evli-sadık olan erkektir.
aramayınız, bekarını yada o***pusunu bulamazsınız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.