bugün

orospu olmak zorunda midir arkadaslar. hep bir hafif mesreplik şuh kahkalar. nerde zengin erkek var pesinde kosmalar yalak misiniz??
bide at agizlilar mutlaka.
entrylere baktim cok inkar edende yok. terazi olanlar bile hak veriyo bence dhdkh
boğa burcu erkekleri uzak dursun. başedemedim beyler uğraşamadım takıntılarıyla
neden mevkili ve paralı erkek pesindesiniz(evli bekar farketmeksizin) ve yalak at agzinizi ayirarak gulunce yeterince dikkat cekmek sizi gercekten tatmin ediyor mu?
ikizler burcu erkeğiyim benle iyi olduklarını düşünüyorum.
içlerinde gizli bir orospu yatar hic kusura bakmayın. Bir sürü terazi tanıdım. içlerinde gizli bir orospu var ve bazıları dısarı gec cıkarıyor.
gizli degil ya alalen orospular. özentiler bide karekterleri yok. bos konusuyolar boyle surekli bak anlatirken kafam sisti
teraziyi öven entryler gorunce ya bsg diyip kusuyorum.
Balık erkekleriyle iyi anlaşırlar.
Terazi erkeği olarak her zaman aradığım ama bulamadığımdır. Nereye saklanıyorlar anlamıyorum. Ruh ikizi gibiler ama değiller.

Bana uzak Allah'a yakın olsun tiplerdir ama yine de isterim.
iyidir, idare eder yani.
Tanıdığım birden fazla sayıda ekim doğumlu kadın oldu. Genelleme yapmak için kaç kişi olması gerekir bilmiyorum ama genellersem hemen hepsi güzel- çirkin gibi göreceli sıfatlardan bağımsız "tatlı" kadınlardı.

Tanrı onları yaratırken ostrojeni fazla kaçırmış.
ne küfür yedik be bugün de. allah razı olsun.

bence en iyi burç.
900 gr nasıl 1 kg’dan eksikse,
hep eksiktir bu burç kadınları...
Sohbetin tadına doyum olmuyor. Sanırım ikizlerle iyi anlaşıyorlar.
Seni siken iyi sikmiş.
sanata ve harmoniye olan düşkünlük. kokuya duyarlılık. güzel ve estetik olan her şeye düşkünlük. hafif kaşarlık da verir.
at ağızlı demek yanlış ve ağır olmuş.

ağızları yuzlerine göre buyuk ve dişleri iridir. gülünce komik bir görüntü ortaya çıkıyor.

venüs gülüşü denir ya işte o.

evlilik zor deniyor ama zaten kim bir terazi kızıyla evlenir ki zorunda kalmadıkça. çoğu evde kalıyor zaten.
kafasına koyduğunu yapan, bilgi cesuru bir burç.
Acayip derecede sohbeti güzel, eğlenceli kafa hatunlardır. Bunlarla zaman geçirip sıkılan erkek de sosyopattır açık net söylüyorum.
özgür kadınlardır. ayrıca güzelliğe, zarafete ve estetiğe büyük önem verirler.
Terazi burcunun geneli gibi ayrı başlık altında kadınları da oldukça flörtözdür.

Not terazi erkeği
terazi burcu erkeği olarak, terazi burcu kadınları beni bulsun da.
kefelerime oturtup bir tartayım.

yükselenim de yay.
fırlatayım yıldızlara.

hehe.