1. 1.
  her iki burçta venüsün etkisini taşır. güzel ve estetik olan herşeye ilgi duyarlar. fakat terazinın özgür ruhu, boğa erkeğini sinir küpüne çevirir. bir boğa erkeği, terazi kadının bu havayi davranışları karşısında tahammül sınırını zorlar ve öyle bir hal alır ki çift arasında tam bir zıtlık oluşur. kıskanç boğa, güzel terazi kadınını ister ki himayesi altına alsın ve onun sözünden çıkmasın. fakat bilmez ki hangi çılgın teraziye zincir vuracakmış şaşılır. kasmaya kasılmaya hiç gerek yok. hava burcu olan terazi kadınına onun gibi özgür ruhlu bir eş en doğru karardır. terazi kadını herkesle uyum sağlar yeterki dengesini bozacak gereksiz kıskançlık ve davranışlardan uzak durulsun. ona onun gibi olanları kabul eder örnek verecek olursak. kova, ikizler, yay erkekleri favorileridir benden söylemesi ama illa ısrar eder inat yapar ben baş ederim diyorsanız buyrun meydan sizin deneyinde görün bu kadınla baş edebilmeyi.
  #14022569 :)
 2. 2.
  terazinin kalbinin kirilmasi kaçınılmazidr.
  #14062237 :)
 3. 3.
  Tek sorun Boğanın sessizliği sevdiği kadar terazinin konuşmayı sevmesi olabilir.
  #16361028 :)
 4. 4.
  terazi burcu kadını boğa burcu erkeği, ikizler burcu aktif gayi - boğa burcu pasif geyi, balık burcu aktif lezbiyeni-başak burcu pasif lezbiyeni.

  (bkz: hani marjinal bizdik)
  #16499145 :)
 5. 5.
  berbat bir kombinasyon.
  #19113029 :)
 6. 6.
  hep birbirlerini bulurlar başta çok iyi anlaşır sonraları dunyanın en kotu anlaşan çifti olurlar.
  #24404111 :)
 7. 7.
  iyi arkadaş olur bu ikili ama ötesi olmaz yani. boğa burcu erkeğinden bahsediyoruz süslü teraziye bir sabreder iki sabreder. kıskancız amk. yapacak bir şey yok.
  #24951410 :)
 8. 8.
  saka mi bu tabiki mukemmel anlasirlar! yalniz terazi nin yukseleni ikizler yay kova olmasin. boga ninki de akrep aslan oglak basak olmamali. * gerci yine de yukselen akrep bir terazi kadiniyla yukselen akrep bir boga burcu erkegi dunyanin en tutkulu en cilgin en mukemmel cifti olur.
  #25613054 :)

terazi burcu kadını boğa burcu erkeği ile alakalı başlıklar