bugün

ilki bu gece kılınacak namazdır. Fazilet ve sevapları:

1.GECE: Annesinden doğduğu gündeki gibi günahlarından arınır.

2.GECE: Kendisinin ve eğer mü'min iseler anne ve babasının günahları bağışlanır..

3.GECE: Arş altında bir melek şöyle seslenir: " Amel temize çıktı, günahların bağışlanır."

4.GECE: Onun için verilecek mükafaat Tevrat'I, incil'i, Zebur'u ve KUr'an-ı Kerim'i okuyup hatmetmiş sevabı kazanır.

5.GECE: Yüce Allah ona Mescid-i Haram'da, Mescid-i Nebevi'de namaz kılan kimse gibi sevap kazandırır.

TERAViH NAMAZI 1. GÜN FAZiLETi: Diyanet ile gün gün teravih namazı sevabı ve faziletleri nelerdir?
6.GECE: Yüce Allah ona Beyt-i Mamur'u tavaf edenin sevabını ihsan eder.

7.GECE: Firavun'un gazasında Musa(as) ile beraber olmuş gibi ecir verilir.

8.GECE: Yüce Allah ibrahim (as) 'a yaptığı ihsanı ona da yapar.

9.GECE: Hz. Peygamber(sav)'in yaptığı ibadet gibi Yüce Allah'a ibadet etmiş olur.

10.GECE: Yüce Allah ona dünya ve ahiretin hayrını nasip eder.

TERAViH NAMAZI 1. GÜN FAZiLETi: Diyanet ile gün gün teravih namazı sevabı ve faziletleri nelerdir?
11.GECE: Ölecek olursa dünyadan annesinden doğduğu gün gibi günahsız çıkar.

12.GECE: Kıyamet günü yüzü ayın 14. günündeki gibi parlayarak gelir.

13.GECE: Kıyamet gününe her türlü kötülüklerden emin olarak gelir.

14.GECE: Allah ona Kadir Gecesini ihya etmiş sevabı verir.

15.GECE: Melekler, Arş ve Kürsi taşıyanlar onun bağışlanması için salat okur.

Haber devam ediyor

16.GECE: Yüce Allah o kimse için cehennem ateşinden kurtulduğuna ve cennete gireceğine dair beraat fermanı yazar.

17.GECE: Kendisine peygamberlerin sevabına denk bir sevap verilir.

18.GECE: Bir melek şöyle seslenir: "Ey Allah'ın kulu! Allah senden ve anne-babandan razı olsun."

19.GECE: Hak Teala Hazretleri dünya ve ahirette ona yardım eder.

20.GECE: Şehitlerin ve salih zatların sevabına denk sevap verilir.

21.GECE: Allah (cc) onun için cennette nurdan bir ev kurar.

22.GECE: Ümmet-i Muhammed'in yetimlerini ve dul hatunlarını doyurmuş sevabı alır.

23.GECE: Yüce Allah cennette onun için şehir kurar.

24.GECE: Onun için 24 tane makbul dua vardır ve bu dualar kabul olur.

25.GECE: Yüce Allah ondan kabir azabını kaldırır.

26.GECE: Yüce Allah onun için kırk yıllık amel sevabı verir.

27.GECE: Onun için Sırat Köprüsünü, çakan şimşek gibi geçme ihsanı yapılır.

28.GECE: Yüce Allah onun cennetteki derecesini bir kat daha arttırır.

29.GECE: Ona bin makbul hac sevabı verilir.

30.GECE: Yüce Allah şöyle buyurur: "Ey kulum! Cennetin meyvelerinden ye, selsebil suyundan yıkan, kevser suyundan iç, ben senin Rabbinim, sen de benim kulumsun." der ve bir münadi nida eder:
Kitabın neresinde yazıyor bunlar.
Kuranda yeri olmayan ve bir çok ibadet gibi sonradan icat edilmiş nafile namaz.
gece kalkışı içerisinde bulunan namazdır. rekat sistemi emeviler tarafından 23 dense de peygamberimiz 11 rekat kıldığı ve farz olmasından korktuğundan mütevellit bazı zamanlar kıldırmaktan imtina ettiği namaz.
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır.
--spoiler--
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır
--spoiler--

Entry girme ihtiyacı duyacak kadar kendine dert eden or.., pardon, yazar yorumu.
be kitapsız göt, sen neden üstüne aldın anlamadım!?
uykusuzmusun orospu mu?
sana giren ne burada?
Birincisi, kendin gibi düşünmeyenlere direk hakaretle başlamayacak kadar edepli ol,
ikinciside yüzüme söyliyemeyeceğin şeyleri klavye arkasına saklanıp yazmayacak kadar delikanlı ol.
Tabiki edep gibi, delikanlılık gibi kelimelerin ne anlama geldiğini biliyorsan.
işgüzarlık nedir, kime denir, bunu bulmalısın önce kafir.
sonrasında akıl verme ve had bildirme(!) mevkiin de misin buna bilahere bakarız, tamam.
Bu sene tam kılma niyetindeyim. Trabzon fener maçında bile inşallah kılacağım. O derece gözümü kararttım.
Bu yıl çok zor geliyor. Ya yaşlandım, ya imamlar ağır kıldırıyor.
--spoiler--
müslümanları alakadar etmesine rağmen uykusuz orospulara dert olan konulardandır.
--spoiler--

hocam neden böyle bir üslup tercih ettiniz? "Uykusuz orospu" demişsiniz, sahur için kalkmıştım halbuki.. Bir müslüman olarak, hadis ve diğer dini kaynaklardan araştırma yaparak yazmıştım..
bu namazı bir imam hızlı kıldırıyor diye dayak yemişti ama harbi baya uzun namaz yani 33 rekat. kalk in kalk in adamın başı döner şekeri düşer valla.